Познайомимося? Доставка з любов'ю Еко-упаковка Блог

Команда Cosibella

 

Cosibella.com.ua - це перш за все люди і їх особистості. Давай знайомитися :)

Януш Ліс

Засновник Cosibella

Бос всіх босів, постійно шукає рецепт щастя. Віднедавна господар благородних кішок Клеофас і Белла. Він обожнює цифри і звіти, і його пристрасть - обслуговування клієнтів в інтернет-магазині :)

Улюблений засіб: Сироватка для вій Revitalash - тому що це перший засіб, який почала продавати Cosibella.

Аліна Ісаєнко

Керівник проекту cosibella.com.ua

Супер бос і людина, у якої мінімум 25 годин у добі. Трудоголік, який завжди доб'ється результату і встигне сходити на манікюрчик. А всі складнощі вирішує з посмішкою на обличчі (або хоча б намагається). Ведуча Youtube-каналу Cosibella_ukr, генератор ідей і серце нашого інтернет-магазину.

Улюблений засіб: Pyunkang Yul - Cleansing Foam - Антибактеріальний гель для вмивання. Ідеально підходить для її сухої і чутливої шкіри.


 

Кристина Іванова

Старший менеджер по роботі з клієнтами

Дарує тепле спілкування і корисні консультації. А поза роботою допомагає кішечкам і собачкам знайти свій будинок. Її секрет стресостійкості заснований на любові до світу і чудовому почутті гумору. Людина-атмосфера колективу і майстер пародій.

Улюблений засіб: The Ordinary - Niacinamide 10% + Zinc 1% - Сироватка з вітаміном В3 і цинком - Знімає почервоніння і покращує стан шкіри.


 

Діана Зволейко

Content Manager

Пости і Stories в Instagram і Facebook її рук справа. Людина-Google - в будь-якій незрозумілій ситуації починає рити простори інтернету. Модель зі зрістем 164 см (тому фотосесії для нашого Instagram - її стихія). Колишня гімнастка зі званням КМС, а так як гімнасток колишніх не буває, то шпагати в офісі звичайна справа.

Улюблений засіб: The Ordinary - Caffeine Solution 5% + EGCG - Сироватка під очі з кофеїном і зеленим чаєм. Допомагає шкірі навколо очей виглядати свіжою навіть після недосипу.