Clochee

Кількість продуктів: 34

Cosibella.com.ua є офіційним представником польської косметики Clochee в Україні (натисніть на сертифікат, щоб з ним ознайомитися).

Для польського бренду органічної косметики Clochee фраза "повернення до природи" не просто слоган. Це косметика для догляду за шкірою, яка втілює ідею життя в стилі еко. Засоби Clochee повністю веганські і жодна тварина не постраждала під час їх виробництва. Упаковки виготовлені з біорозкладної сировини, а їх вміст тільки з сертифікованих органічних інгредієнтів. Косметичні засоби не містять нафти і її похідних, силіконів, синтетичних барвників та ароматизаторів. В асортименті бренду є продукти для очищення шкіри, тоніки, сироватки, креми, масла, пілінги і бальзами для обличчя та тіла. Доглядай за шкірою свідомо разом з Clochee і сosibella.com.ua.

кількість продуктів: 21/34

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити вам комфортний шопінг у нашому магазині. Перебуваючи на цьому сайті, ви погоджуєтесь з умовами їхнього використання. Докладніше про них ви можете дізнатися у політиці конфіденційності.

Закрити
pixel