Creamy

Кількість продуктів: 30

Cosibella.com.ua є офіційним представником польської косметики Creamy в Україні (натисніть на сертифікат, щоб з ним ознайомитися).

Польський бренд Creamy, як і його основний компонент - олія морінгі, походить з Гаїті. Зофія - засновниця марки, має польсько-гаїтянське коріння. У 2015 році вона вирішила поділитися цим секретом краси з усією Європою. З тих пір Creamy виробляють вручну у варшавській студії. В асортименті бренду є також інші нерафіновані олії, гідролати, засоби для очищення шкіри, сироватки і креми. Всі продукти Creamy веганські, не тестуються на тваринах і навіть підходять шкірі схильної до алергії. Купуй натуральну косметику Creamy в Україні за цінами виробника на сайті cosibella.com.ua.

 

Увага! У зв'язку з ребрендингом дизайн упаковок одних і тих же засобів може відрізнятися. Це залежить від партії і ніяк не впливає на якість продукту.

кількість продуктів: 21/30

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити вам комфортний шопінг у нашому магазині. Перебуваючи на цьому сайті, ви погоджуєтесь з умовами їхнього використання. Докладніше про них ви можете дізнатися у політиці конфіденційності.

Закрити
pixel