Alkmie

Кількість продуктів: 34

 

 

Cosibella.com.ua є офіційним представником польської косметики Alkemie в Україні (натисніть на сертифікат, щоб з ним ознайомитися).

Польський бренд Alkemie об'єднав традиційний досвід знахарів і цілителів зі знаннями професорів ботаніки, хімії та фізики. Все це задля створення натуральних продуктів, ефективність яких підтверджена клінічними дослідженнями. Компанія дотримується принципу cruelty-free, а також стежить за екологічністю всіх інгредієнтів і упаковки. Тому засоби Alkemie підходять веганам. Серед бестселерів бренду виділяється Wake-Up Shot! - Сироватка з потрійним вітаміном С. Тільки уяви, вона на 98,8% складається з компонентів натурального походження. На сайті Cosibella.com.ua є ще універсальні гелі для обличчя і тіла, 10-хвилинна рятувальна маска та інші засоби Alkemie.

кількість продуктів: 21/34

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити вам комфортний шопінг у нашому магазині. Перебуваючи на цьому сайті, ви погоджуєтесь з умовами їхнього використання. Докладніше про них ви можете дізнатися у політиці конфіденційності.

Закрити
pixel