Anwen

Кількість продуктів: 65

Cosibella.com.ua є офіційним представником польського бренду Anwen в Україні (натисніть на сертифікат, щоб з ним ознайомитися).

Бренд Anwen родом з Польщі і був заснований в 2010 році. Його засновниця спочатку вела блог на тему волосся. Згодом, побачивши, скільки людей бажають усвідомлено піклуватися про своє волосся, стала створювати продукти по догляду. Засоби розрізняються залежно від ступеня пористості волосся. Волоссю з різною пористістю, відповідно, потрібні різні поживні речовини. При цьому склади продуктів засновані на натуральних активних компонентах. Серед них ніацинамід, ланолін, рослинні олії та інші. У той самий час Anwen піклується не тільки про волосся клієнтів, але і навколишнє середовище. Для виробництва упаковки компанія використовує перероблені матеріали. Серед продуктів бренду ти знайдеш шампуні, бальзами та маски для волосся різних типів. Є й нестандартні засоби, наприклад, шампунь-піна і пілінг-шампунь. Продукти Anwen, які здійснюють мрії про здорове і красиве волосся, вибирай на Cosibella.com.ua.

 

кількість продуктів: 21/65

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити вам комфортний шопінг у нашому магазині. Перебуваючи на цьому сайті, ви погоджуєтесь з умовами їхнього використання. Докладніше про них ви можете дізнатися у політиці конфіденційності.

Закрити
pixel