Bandi

Кількість продуктів: 45

Bandi – польський бренд косметики, історія якого починається з 1986 року. Компанія розробляє високоякісну косметику для догляду за обличчям та волоссям. Кошти бренду підходять як для роботи професійних косметологів, так і для домашніх процедур. Формули їх продуктів містять високі концентрації активних компонентів та тестуються у лабораторіях.

кількість продуктів: 21/45

Bandi - доглядова косметика для усвідомлених людей

Бренд Bandi використовує свій багаторічний досвід для створення інноваційних косметичних препаратів для догляду за шкірою та волоссям, безпечним для людини та навколишнього середовища. У засобах Bandi використовуються лише ретельно перевірені компоненти, що довели свою ефективність у лабораторних дослідженнях. Крім того, всі засоби містять точно вивірені концентрації активних речовин, які забезпечують максимальну ефективність продуктів.

Продукти Bandi поділені на лінійки:

  • Anti Acne – косметика проти запалень;
  • Anti Rouge – засоби для судинної шкіри;
  • Anti Dry – для сухої шкіри;
  • Anti Age – антивікові засоби;
  • Boost Care – косметика для всіх типів шкіри, профілактика вікових змін;
  • Gold Philosophy – лінія люкс, орієнтована на омолодження шкіри;
  • PRO Care – лінійка для відновлення, розгладжування шкіри.

На окрему увагу заслуговує лінійка «Tricho». Це перша у Польщі професійна трихологічна косметика, присвячена різним проблемам шкіри голови та волосся.

Познайомитись із засобами Bandi можна у каталозі інтернет-магазину Cosibella.

Сертифікат, що підтверджує оригінальність продукції, є доступним за посиланням.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити вам комфортний шопінг у нашому магазині. Перебуваючи на цьому сайті, ви погоджуєтесь з умовами їхнього використання. Докладніше про них ви можете дізнатися у політиці конфіденційності.

Закрити
pixel