KAVAI K48 - Пензель для нанесення бронзуючої пудри, рум'ян та хайлайтеру

  • Пензель KAVAI K48 був створений для нанесення бронзуючої пудри, рум'ян та хайлайтеру з високоякісного натурального козячого волосся.
ID товару: 1040
189,00 ГРН
/ шт.
Додати до списку обраних
Програма лояльності
189бал.
11623.50бал.

Опис продукту

KAVAI K48 - Пензель для нанесення бронзуючої пудрирум'ян та хайлайтеру

Пензель KAVAI K48 був створений для нанесення бронзуючої пудрирум'ян та хайлайтеру. Досконало виправдовує себе при накладенню мінеральних продуктів. Пензель незамінний при підкресленні вилиць і моделюванню обличчя.

Пензаль KAVAI K48 виконаний з високоякісного натурального козячого волосся.  Увага до деталей та майстерно виконана робота впливає на те, що пензель не втрачає волосків, а також він елегантний і простий у чищенні.

Призначення:

  • нанесення мінеральних продуктів,
  • нанесення бронзової пудри, рум'ян та хайлайтеру,
  • моделювання обличчя та підкреслення скул.

Вид волосків: натуральні (козяче волосся) з синтетичними волосками 

Довжина волосків: 17 cm

Довжина волосків: 2-3,4 cm

Ширина волосків: 3,5 cm

Відгуки

Поставити питання

Якщо опису продукту вам недостатньо, відправте нам своє питання щодо цього продукту. Ми постараємося відповісти якомога швидше. Дані обробляються згідно з політикою конфіденційності . Відправляючи питання, ви погоджуєтеся з її положеннями.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити вам комфортний шопінг у нашому магазині. Перебуваючи на цьому сайті, ви погоджуєтесь з умовами їхнього використання. Докладніше про них ви можете дізнатися у політиці конфіденційності.

Закрити
pixel