KAVAI K22- Пензель для нанесення тонального крему або коректора

  • Кисть Kavai K22 призначений для нанесення і змішування тонального крему.
ID товару: 632
199,00 ГРН
/ шт.
Додати до списку обраних
Програма лояльності
199бал.
12238.50бал.

Опис продукту

KAVAI K22- Пензель для нанесення тонального крему або коректора

Кисть Kavai K22 призначений для нанесення і змішування тонального крему. Чудово себе виправдовує при накладенні однаково як рідких так і кремових тональних основ , коректорів та рум'ян. Пензель добре наносить пудри і косметичні мінеральні засоби, а його делікатний вигляд ідеально прилягає до обличчя, завдяки чому сприяє виконанню макіяжу без ефекту маски. 

Пензель KAVAI K22 був зроблений з високо якісного таклону двух кольорів (штучного ворсу).  Дбайливе і професійне виконання забезпечує довготривале утримання волосся на пензлю, елегантність і легкість в утриманні чистоти. Перевагою синтетичного ворсу є брак поглинання косметичних рідких засобівВідповідна м'якість і гнучкість не подразнює делікатної шкіри вік.

Пензель KAVAI K22 найкраще вживається длянанесення і змішування тонального крему,коректора, рум'ян та пудри.

Вид волосківсинтетичний (таклон) 

Довжина пензля: 16,5 cm

Довжина волосків: 2,3 cm

Діаметр волосків: 3 cm

Відгуки

Задати питання

Якщо опису продукту вам недостатньо, відправте нам своє питання щодо цього продукту. Ми постараємося відповісти якомога швидше. Дані обробляються згідно з політикою конфіденційності . Відправляючи питання, ви погоджуєтеся з її положеннями.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити вам комфортний шопінг у нашому магазині. Перебуваючи на цьому сайті, ви погоджуєтесь з умовами їхнього використання. Докладніше про них ви можете дізнатися у політиці конфіденційності.

Закрити
pixel