KAVAI K24 "Flat Top"- Пензель для нанесення тонального крему,коректора та рум'ян

  • Пензель KAVAI K24 - призначений для розведення рідких і кремових продуктів таких як тональний крем,коректор та рум'яна.
ID товару: 634
199,00 ГРН
/ шт.
Додати до списку обраних
Програма лояльності
199бал.
12238.50бал.

Опис продукту

Kavai K24 "Flat Top"- Пензель для нанесення тонального крему,коректора та рум'ян

Пензель KAVAI K24 - призначений для розведення рідких і кремових продуктів таких як тональний крем,коректор та рум'янаВін також підходить для змішування сипучої косметики. Завдяки відповідному, сплющеному вигляду, допомогає виконанню професійного макіяжу, отриманню природно променистої шкіри обличчя, а також мінімалізує видимості порів.

Пензель KAVAI K24  була зроблена з високо якісного таклону двух кольорів (штучного ворсу).  Дбайливе і професійне виконання забезпечує довготривале утримання волосся на пензлю, елегантність і легкість в утриманні чистоти. Перевагою синтетичного ворсу є брак поглинання косметичних рідких засобівВідповідна м'якість і гнучкість не подразнює делікатної шкіри вік.

Пензель KAVAI K24 можна застосовувати для:

  • нанесення рідких і кремових продуктів,
  • змішуванню сипких продуктів,
  • нанесення пудри і рум'ян,
  • розведенню коректора.

Вид волосківсинтетичний (таклон) 

Довжина пензля: 16 cm

Довжина волосків: 2,1 cm

Діаметр волосків: 3 cm

Відгуки

Поставити питання

Якщо опису продукту вам недостатньо, відправте нам своє питання щодо цього продукту. Ми постараємося відповісти якомога швидше. Дані обробляються згідно з політикою конфіденційності . Відправляючи питання, ви погоджуєтеся з її положеннями.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити вам комфортний шопінг у нашому магазині. Перебуваючи на цьому сайті, ви погоджуєтесь з умовами їхнього використання. Докладніше про них ви можете дізнатися у політиці конфіденційності.

Закрити
pixel