Kavai K25 "Flat Top"- Пензель для нанесення тонального крему, коректора та рум'ян

  • Призначений для нанесення рідких і кремових продуктів, таких як тональний крем, коректор та рум'яна
ID товару: 635
219,00 ГРН
/ шт.
Додати до списку обраних
Програма лояльності
219бал.
13468.50бал.

Опис продукту

Kavai K25 "Flat Top"- Пензель для нанесення тонального крему, коректора та рум'ян

Пензель KAVAI K25 - призначений для нанесення рідких і кремових продуктів, таких як тональний крем, коректор та рум'янаВін також підходить для змішування сипучої косметики. Завдяки відповідному, сплющеній формі, допомогає у виконанні професійного макіяжу.

Пензель KAVAI K25 був зроблений з високоякісного таклону двух кольорів (штучного ворсу).  Дбайливе і професійне виконання забезпечує довготривале утримання волосся на пензлю, елегантність і легкість в утриманні чистоти. Перевагою синтетичного ворсу є брак поглинання косметичних рідких засобів. Відповідна м'якість і гнучкість не подразнює делікатної шкіри повік.

Пензель KAVAI K25 можна застосовувати для:

  • нанесення рідких і кремових продуктів,
  • змішування сипких продуктів,
  • нанесення пудри і рум'ян,
  • нанесення коректора.

Вид волосків: синтетичний (таклон) 

Довжина пензля: 16 cm

Довжина волосків: 2,5 cm

Діаметр волосків: 4 cm

Відгуки

Задати питання

Якщо опису продукту вам недостатньо, відправте нам своє питання щодо цього продукту. Ми постараємося відповісти якомога швидше. Дані обробляються згідно з політикою конфіденційності . Відправляючи питання, ви погоджуєтеся з її положеннями.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити вам комфортний шопінг у нашому магазині. Перебуваючи на цьому сайті, ви погоджуєтесь з умовами їхнього використання. Докладніше про них ви можете дізнатися у політиці конфіденційності.

Закрити
pixel