KAVAI K27 - Пензель для нанесення пудри, рум'ян та бронзера

  • Пензель KAVAI K27 був створений для нанесення пудри, рум'ян або бронзера.
ID товару: 857
199,00 ГРН
/ шт.
Додати до списку обраних
Програма лояльності
199бал.
12238.50бал.

Опис продукту

KAVAI K27 - Пензель для нанесення пудри, рум'ян та бронзера

Пензель KAVAI K27 був створений для нанесення пудри, рум'ян або бронзера. Він також підходить для всіляких косметичних сипких засобів. Пензля дуже м'який, завдяки чому досконало прилягає до обличчя і полегшує виконання ідеального макіяжу.

 KAVAI K27 був зроблений з високо якісного таклону двух кольорів (штучного ворсу).  Дбайливе і професійне виконання забезпечує довготривале утримання волосся на пензлю, елегантність і легкість в утриманні чистоти. Перевагою синтетичного ворсу є брак поглинання косметичних рідких засобівВідповідна м'якість і гнучкість не подразнює делікатної шкіри вік.

Пензель KAVAI K27 можна застосовувати для:

  • використання різних видів косметики: рідких,кремових та сипучих,
  • використання пудри, рум'ян та бронзера.

Вид волосків: синтетичний (таклон) 

Довжина пензля: 18 cm

Довжина волосків: 4 cm

Ширина волосків: 3,8 cm

Відгуки

Поставити питання

Якщо опису продукту вам недостатньо, відправте нам своє питання щодо цього продукту. Ми постараємося відповісти якомога швидше. Дані обробляються згідно з політикою конфіденційності . Відправляючи питання, ви погоджуєтеся з її положеннями.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити вам комфортний шопінг у нашому магазині. Перебуваючи на цьому сайті, ви погоджуєтесь з умовами їхнього використання. Докладніше про них ви можете дізнатися у політиці конфіденційності.

Закрити
pixel