KAVAI К81 - Пензель для тіней

  • Пензель KAVAI 81 був створений для розтирання і змішування кольорів тіней, однаково як сипких так і пресованих тіней. Виправдовує себе досконало при блендованню.
ID товару: 859
139,00 ГРН
/ шт.
Додати до списку обраних
Програма лояльності
139бал.
8548.50бал.

Опис продукту

KAVAI К81 - Пензель для тіней

Пензель KAVAI 81 був створений для розтирання і змішування кольорів тіней, однаково як сипких так  і пресованих тіней. Виправдовує себе досконало при блендованню.

Волоски пензля KAVAI 81 були зроблені з натуральних (козяче волосся) і синтетичних волосків.  Дбайливе і професійне виконання забезпечує довготривале утримання волосся на пензлю, елегантність і легкість в утриманні чистоти. Перевагою синтетичного ворсу є брак поглинання косметичних рідких засобів. Відповідна м'якість і гнучкість не подразнює делікатної шкіри вік.

Призначення:

  • розтирання тіней од ясних до темних,
  • розтирання тіней в куточках повік,

Вид волосків: поєднання натуральних (козяче волосся) і синтетичних волосків

Довжина пензля: 17,5 cm

Довжина волосків:  1,5 cm

Ширина волосків: 0,7 cm

Відгуки

Поставити питання

Якщо опису продукту вам недостатньо, відправте нам своє питання щодо цього продукту. Ми постараємося відповісти якомога швидше. Дані обробляються згідно з політикою конфіденційності . Відправляючи питання, ви погоджуєтеся з її положеннями.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити вам комфортний шопінг у нашому магазині. Перебуваючи на цьому сайті, ви погоджуєтесь з умовами їхнього використання. Докладніше про них ви можете дізнатися у політиці конфіденційності.

Закрити
pixel