KAVAI К82 - Пензель для тіней

  • Пензель KAVAI 82 був створений для розтирання і змішування тіней кремовуої консистенції. Може також служити для аплікації коректора на малих частинах обличчя, не залишаючи притому смуг.
ID товару: 860
139,00 ГРН
/ шт.
Додати до списку обраних
Програма лояльності
139бал.
8548.50бал.

Опис продукту

KAVAI  К82- Пензель для тіней

Пензель KAVAI 82 був створений для розтирання і змішування тіней  кремовуої консистенції. Може також служити для  аплікації коректора на малих частинах обличчя, не залишаючи притому смуг.

Волоски пензля KAVAI 82 були зроблений з високо якісного таклону двух кольорів (штучного ворсу).  Дбайливе і професійне виконання забезпечує довготривале утримання волосся на пензлю, елегантність і легкість в утриманні чистоти. Перевагою синтетичного ворсу є брак поглинання косметичних рідкихзасобівВідповідна м'якість і гнучкість не подразнює делікатної шкіри вік.

Призначення:

  • уживання для корекції на маленьких частинахa,
  • розтирання тіней в куточках повік,
  • розтирання тіней кремової консистенції.

Вид волосків: синтетичний

Довжина пензля:  17,5 cm

Довжина волосків: 1,6 cm

Діаметр волосків: 1,3 cm

Відгуки (1)

5.00
Кількість виставлених відгуків: 1
Напишіть свій відгук
За відгук Ви отримаєте 350 бал. в нашій програмі лояльності.
5
4
3
2
1
Натисніть на оцінку, щоб відфільтрувати відгуки
5/5
Ворс приятный, не колет, растушевывает неплохо. Качество хорошее.
2020-11-16
Ольга Сергіївна, Київ

Поставити питання

Якщо опису продукту вам недостатньо, відправте нам своє питання щодо цього продукту. Ми постараємося відповісти якомога швидше. Дані обробляються згідно з політикою конфіденційності . Відправляючи питання, ви погоджуєтеся з її положеннями.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити вам комфортний шопінг у нашому магазині. Перебуваючи на цьому сайті, ви погоджуєтесь з умовами їхнього використання. Докладніше про них ви можете дізнатися у політиці конфіденційності.

Закрити
pixel