KAVAI К62 - Пензель для основи під макіж, коректора або розсвітлювача

  • Пензель KAVAI 62 був створений для нанесення основи під макіяж, коректора або розсвітлювача. Чудово виправдовує себе при нанесенні косметичних засобів в області навколо очей.
ID товару: 861
139,00 ГРН
/ шт.
Додати до списку обраних
Програма лояльності
139бал.
8548.50бал.

Опис продукту

KAVAI К62 - Пензель для основи під макіж, коректора або розсвітлювача 

Пензель KAVAI 62 була створена для нанесення основи під макіяж, коректора або хайлайтера. Прекрасно виправдовує себе при нанесенні косметичних засобів в області навколо очей. Делікатні волоски кисті сприяють тому, що макіяж можна накладати на нижню і верхню повіку, не викликаючи роздратування. Волоски щільно прилягають до шкіри, дозволяючи виконати натуральний макіяж з ідеальною точністю. Кисть виправдовує себе також при нанесенні тіней для повік.

KAVAI 62 був зроблений з високо якісного таклону двух кольорів (штучного ворсу). Дбайливе і професійне використання забезпечить тривалу службу, волоски не будуть випадати. А елегантний дизайн дозволить легко утримувати пензель в чистоті. Перевагою синтетичного ворсу є відсутність поглинання косметичних рідких засобів. М'якість і гнучкість не дратує делікатну шкіру повік.

Призначення:

  • нанесення основи під макіяж, коректора або розсвітлювача,
  • нанесення косметичних засобів в області навколо очей,
  • нанесення тіней для вік.

Вид волосків: синтетичний (таклон) 

Довжина пензля: 16,3 cm

Довжина волосків: 1,4 cm

Ширина волосків: 1,2 cm

Відгуки

Поставити питання

Якщо опису продукту вам недостатньо, відправте нам своє питання щодо цього продукту. Ми постараємося відповісти якомога швидше. Дані обробляються згідно з політикою конфіденційності . Відправляючи питання, ви погоджуєтеся з її положеннями.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити вам комфортний шопінг у нашому магазині. Перебуваючи на цьому сайті, ви погоджуєтесь з умовами їхнього використання. Докладніше про них ви можете дізнатися у політиці конфіденційності.

Закрити
pixel