KAVAI K85 - Пензель для тіней

  • Синтетичний пензель для тіней.
ID товару: 900
139,00 ГРН
/ шт.
Додати до списку обраних
Програма лояльності
139бал.
8548.50бал.

Опис продукту

KAVAI K85 - Пензель для тіней

KAVAI K85 був створений для виконання макіяжу "Smokey Eye". Пензель допомагає пом'якшувати та поглинання лінії, завдяки яким ми отримаємо димний ефект очей. Це добре працює при застосуванні тіней на всьому повіку та освітленні внутрішнього кута ока. Ідеально підходить для нанесення як стиснутих, так і сипучих тіней.

Волоски пензля KAVAI K85 були виготовлені з високоякісних синтетичних волоскі (таклон), овальною, сплюснутою формою. Дбайливе і професійне виконання забезпечує довготривале утримання волосків на пензлю, а елегантність і легкість в утриманні чистоти. Відповідна м'якість і гнучкість не подразнює шкіри повік.

Пензель KAVAI K85 можна застосовувати для:

  • виконання макіяжу  "Smokey Eye",
  • шліфування і пом'якшення тіней,
  • поверхневого застосування тіней.

Вид волосків: синтетичні (таклон)

Довжина пензля: 17 cm

Довжина волосків: 0,7 cm

Ширина волосків: 1 cm

Відгуки

Поставити питання

Якщо опису продукту вам недостатньо, відправте нам своє питання щодо цього продукту. Ми постараємося відповісти якомога швидше. Дані обробляються згідно з політикою конфіденційності . Відправляючи питання, ви погоджуєтеся з її положеннями.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити вам комфортний шопінг у нашому магазині. Перебуваючи на цьому сайті, ви погоджуєтесь з умовами їхнього використання. Докладніше про них ви можете дізнатися у політиці конфіденційності.

Закрити
pixel