Почервоніння / купероз

Кількість продуктів: 113

Купероз, судинні сіточки і почервоніння, зазвичай, турбують володарок чутливої ​​шкіри. Ця особливість може бути спадковою або придбаною (неправильний догляд, шкідливі звички і т.д.). Догляд за такою шкірою повинен бути максимально м'яким і ніжним. Не варто застосовувати пілінги з високою концентрацією кислот і скраби з великими відлущуючими частинками.

При цьому шкірі з куперозом також потрібно ретельне очищення. Для цього підійдуть гідрофільні олії, бальзами та інші делікатні засоби. Тоніки і гідролати допоможуть чутливій шкірі відновити pH баланс. Далі вибираємо зволожуючі і заспокійливі сироватки та креми. Вони зміцнять гідроліпідний баланс і знизять ризик подразнень.

В інтернет-магазині Cosibella.com.ua предствлені ​​натуральні засоби від світових брендів, які допоможуть в боротьбі з куперозом.

кількість продуктів: 21/113

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити вам комфортний шопінг у нашому магазині. Перебуваючи на цьому сайті, ви погоджуєтесь з умовами їхнього використання. Докладніше про них ви можете дізнатися у політиці конфіденційності.

Закрити
pixel