Відлущування

Кількість продуктів: 231

В організмі людини постійно відбуваються процеси відновлення. Проте в шкірі вони можуть з різних причин сповільнюватися, тому наше завдання - прискорити регенерацію шкіри. Відлущування необхідно проводити регулярно, так як клітини оновлюються в середньому кожні 1-2 місяці. Якщо омертвілі клітини накопичуються, вони закупорюють пори і сприяють висипанням, чорним точкам, тьмяному і нерівному кольору обличчя. Ретельне очищення шкіри в свою чергу розгладжує зморшки, бореться з акне, зменшує пігментацію і покращує колір обличчя в цілому.

Можна виділити два основних типи відлущування: скрабування і пілінг. Частота і спосіб відлущування залежить від призначення і типу шкіри. Наприклад, скраби з великими і грубими частинками можна використовувати тільки для тіла, обличчю необхідне більш делікатне очищення.

Відлущуючі засоби для будь-якого типу шкіри купуй в інтернет-магазині cosibella.com.ua.

кількість продуктів: 21/231

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити вам комфортний шопінг у нашому магазині. Перебуваючи на цьому сайті, ви погоджуєтесь з умовами їхнього використання. Докладніше про них ви можете дізнатися у політиці конфіденційності.

Закрити
pixel