Зменшення темних кіл під очима та набряклості

Кількість продуктів: 28

Більш-менш темні кола і набряклості під очима знайомі багатьом. Причини бувають різні, серед основних - вікові зміни і спадковість. Однак вплинути може також недосип, гормональний дисбаланс, неправильне харчування, шкідливі звички, ультрафіолет і т.д. Існують засоби, дія яких спрямована на зменшення темних кіл і набряків.

Перш за все спробуй здобути собі звичку вмиватися прохолодною водою, висипатися і користуватися сонцезахисним кремом. Що стосується косметичних засобів, звертай увагу на продукти, що містять ретинол. Він прискорює оновлення клітин і підсилює вироблення колагену, що в свою чергу розгладжує шкіру. Засоби з кофеїном в складі також допоможуть при боротьбі з набряком. Кофеїн сприяє виведенню зайвої рідини з організму. Для зменшення темних кіл обирай освітлюючі продукти. Але їх не варто наносити занадто близько до слизової через потужність активних компонентів у складі.

В інтернет-магазині cosibella.com.ua представлені засоби різних брендів, які працюють проти темних кіл і набряклостей навколо очей.

кількість продуктів: 21/28

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити вам комфортний шопінг у нашому магазині. Перебуваючи на цьому сайті, ви погоджуєтесь з умовами їхнього використання. Докладніше про них ви можете дізнатися у політиці конфіденційності.

Закрити
pixel