Косметика для регулювання вироблення себума

Кількість продуктів: 198

Жирний блиск з'являється переважно у власників жирної та комбінованої шкіри. Це пов'язано з активною роботою сальних залоз і, як наслідок, більшим виробленням шкірного сала. Повністю позбавитися цієї особливості не вийде, проте можна значно зменшити вираженість проблеми.

Часто в спробах зменшити прояви жирної шкіри можна спровокувати зворотній ефект. Якщо в процесі догляду пересушити шкіру, то вона почне виробляти ще більше себума. Тому особливу увагу приділи очищенню шкіри - двічі на день (вранці і ввечері) вмивати обличчя з пінкою або гелем. Тонізуй шкіру, обирай тоніки з себорегулюючими властивостями. Зволоження - обов'язковий етап і для жирної шкіри, але текстура засобу повинна бути легкою. Наприклад, зволожуюча сироватка, яка швидко вбирається, не залишаючи жирного сліду. Звертай увагу на позначку "некомедогенно" на продуктах, це означає, що косметика не закупорює пори. При правильному догляді жирна шкіра буде виглядати здоровою і в міру сяючою.

Вибирай засоби для зменшення жирного блиску в інтернет-магазині cosibella.com.ua.

кількість продуктів: 21/198

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити вам комфортний шопінг у нашому магазині. Перебуваючи на цьому сайті, ви погоджуєтесь з умовами їхнього використання. Докладніше про них ви можете дізнатися у політиці конфіденційності.

Закрити
pixel