Як зберігати косметику, щоб вона довше нам прослужила?

0 0 5 хв
Як зберігати косметику, щоб вона довше нам прослужила?
Поради косметолога
0 0 5 хв

Зміст

  Мало хто звертає увагу на те, як слід зберігати косметику. На жаль, буває так, що ми використовуємо продукти, які непридатні або прострочені. Сьогодні поговоримо про те, як зберігати косметику, щоб вона довше і краще нам прослужила.

  Як зберігати косметику?

  Як зберігати косметику, щоб вона довше нам прослужила?

  Найкраще забезпечити їм постійну (кімнатну) температуру, захистити їх від сонячного світла і вологи. Неправильним місцем буде ванна кімната, підвіконня і місце, що безпосередньо примикає до радіатора. 

  Наступним аспектом є термін придатності продукту. Засоби не повинні використовуватися після цього періоду, тому що вони можуть бути небезпечні для використання споживачем.

  Відповідно до Постанови 1223/2009 на упаковці косметичного продукту повинна бути вказана дата мінімального терміну придатності, тобто дата, коли продукт найкраще використовувати. Дата мінімального терміну служби чітко вказана (місяць і рік або день, місяць і рік, в цьому порядку). Даті передує відповідний символ пісочного годинника або фраза «найкраще використовувати до …».

  Коли мінімальний термін служби перевищує 30 місяців, зазначення дати мінімального терміну придатності не є обов’язковим. Однак упаковка повинна містити інформацію про період використання після відкриття, протягом якого косметичний засіб безпечно використовувати т.зв. PAO, eng. Period After Opening. Ця інформація повинна бути вказана в місяцях і позначена відповідним символом відкритої банки.

  Q&A:

  Які продукти слід зберігати в особливих умовах?

  Ті, які виробник рекомендує, наприклад, вітамін С 20% з феруловой кислотою марки Timeless, повинен зберігатися в холодильнику, щоб довше зберігати активність. Крім того, варто зберігати засоби по догляду за шкірою навколо очей в холодильнику. Додатково, охолоджуючий ефект знімає набряк.

  Як зберігати косметику, щоб вона довше нам прослужила?

  Який тип упаковки вибрати?

  Упаковка AIRLESS працює найкраще, оскільки має помпу, яка запобігає потраплянню зовнішнього повітря всередину упаковки. Завдяки цьому ми знижуємо ризик забруднення продукту і зростання бактерій. Якщо мова йде про продукти в банці, варто наносити їх за допомогою шпателя або ложки.

  Чи варто купувати косметику про запас?

  Відповідь на це питання не буде однозначною, оскільки залежить від типу продукту. Багато натуральних брендів мають короткі терміни придатності, тому варто купувати ці продукти на регулярній основі. Якщо термін придатності великий, можна купити кілька штук продукту, а потім заощадити на доставці. Однак слід пам’ятати, що період PAO відраховується від відкриття, тому не варто відкривати продукт завчасно.

  Потрібна допомога у виборі косметичних засобів? Заповни анкету для підбору індивідуального догляду і наш косметолог з тобою зв’яжеться.

  Сподобалася стаття?

  0 0 votes
  Article Rating
  Subscribe
  Notify of
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments