Познайомимося? Доставка з любов'ю Еко-упаковка Блог

Алергічний тест - інструкція

2019-06-13
Алергічний тест - інструкція


Алергічний тест - інструкція

У відповідь на ваші численні запитання ми надаємо інформацію про те, як безпечно вводити нові косметичні засоби в ваш щоденний догляд за шкірою. Домашній алергічний тест - це простий спосіб перевірити, чи буде у вас негативна реакція на новий продукт. Рекомендується виконати такий тест до того, як новий продукт буде включений в вашу програму догляду. Нижче ми надаємо інформацію, як провести домашній тест на алергію в залежності від типу продукту.

The Ordinary Salicylic Acid 2% Solution:
- перед використанням рекомендується перевірити реакцію шкіри на кислоту в такий спосіб: потрібно наносити препарат на невелику ділянку шкіри (наприклад, на верхнє передпліччя) один раз на день протягом трьох днів, щоб визначити, чи чутливі ви до цього продукту. Почніть з одного нанесення в день. Якщо виникає сухість або лущення, зменшіть частоту застосування. При виникненні сильного роздратування, кропив'янки, набряку очей і рота, пухирів або утрудненого дихання промийте шкіру, припиніть використання і негайно зверніться до лікаря.

Продукти, які ми залишаємо на шкірі (сироватки, креми, масла, кислоти, антиоксиданти, пептиди, ретиноїди, вітамін С, продукти з фільтрами SPF і т. Д.):
- нанесіть невелику кількість продукту на чисту ділянку шкіри верхньої частини передпліччя. Шкіра в цій області повинна залишатися сухою. Через 24 години змийте. Якщо ви помітили почервоніння, печіння, свербіж, утворення пухирів або роздратування під час тестування, не використовуйте продукт.

Продукти, які ми змиваємо:
- нанесіть невелику кількість продукту на чисту ділянку шкіри верхньої частини передпліччя. Шкіра в цій області повинна залишатися сухою. Через 24 години змийте. Якщо ви помітили почервоніння, печіння, свербіж, утворення пухирів або роздратування під час тесту, не використовуйте продукт.

The Ordinary AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution:
- нанесіть невелику кількість продукту на чисту ділянку шкіри верхньої частини передпліччя і залиште на час, вказаний в інструкції по застосуванню продукту. Змийте через певний час. Якщо ви помітили почервоніння, печіння, свербіж, утворення пухирів або роздратування протягом 24 годин після тесту, не використовуйте продукт.

Слід пам'ятати, що тест використовується тільки для визначення початкових реакцій шкіри на продукти і не гарантує аналогічних результатів під час застосування на інших областях тіла (в тим обличчя) або після безперервного використання. Тест не враховує неправильний вибір продукту за типом шкіри і не повинен використовуватися для діагностики гіперчутливості або алергії шкіри. Якщо ви стурбовані впровадженням нового продукту в ваш щоденний догляд, зверніться до дерматолога.

pixel