5 помилок, які шкодять твоїй шкірі

1 0 5 хв
5 помилок, які шкодять твоїй шкірі
Поради косметолога
1 0 5 хв

Зміст

  Поведінка і звички дуже впливають на стан нашої шкіри. Вони можуть мінімізувати результати від щоденного догляду за шкірою або навіть повністю усунути його ефект. Ці ради повинні використовувати всі, незалежно від типу шкіри або віку.

  1. Витирати обличчя рушником

  5 помилок, які шкодять твоїй шкірі

  Вологе середовище, якою є рушник для тіла – ідеальне місце для розвитку бактерій і грибків, і, крім того, він зберігається в умовах підвищеної вологості у ванній кімнаті. Тож не дивно, що після витирання обличчя з’являються запалення. Так що варто відмовитися від цієї опції. Набагато кращим і гігієнічним рішенням буде використання одноразових паперових рушників. Завдяки цьому можна запобігти розвитку запалень.

  2. Неправильний демакіяж і очищення шкіри обличчя

  Перше, що повинен знати кожен – міцелярну воду ПОТРІБНО ЗМИВАТИ !!
  Міцелярна вода, пінка або гель для зняття макіяжу відносяться до тієї ж групи засобів – косметика для демакіяжу, що містить миючі компоненти. Що буде, якщо намилити обличчя і не змити? Те ж саме стосується міцелярної води. Міцелярна рідина містить міцели, тобто молекули поверхнево-активних речовин або іонів в розчині. Таким чином, міцелярна вода ефективно змиє косметику та очистить шкіру від забруднень, але її слід змивати водою, також як і інші косметичні засоби для очищення шкіри.

  Неправильне видалення макіяжу також сприяє накопиченню забруднень на обличчі. Тому очищення шкіри – це обов’язковий етап. Незалежно від того, наскільки накопичилася втома до вечора, як би пізно не поверталася додому, варто ретельно видалити макіяж. Після цілого дня з макіяжем, нашій шкірі було досить, тепер їй потрібен відпочинок і час для регенерації. Варто звернути увагу на двоетапне видалення макіяжу.

  Очищати шкіру потрібно навіть якщо на ній не було макіяжу. Очищення шкіри обличчя в рівній мірі відноситься і до людей, які фарбуються, і до іншої групи. Наша шкіра забруднена після цілого дня і ночі, і на її поверхні знаходиться шкірне сало, залишки догляду і пил. У такому випадку варто вмитися пінкою або гелем, який очистить шкіру і сальні залози, і, таким чином, підготує шкіру до подальших кроків по догляду і запобіжить розвитку запалень, а засоби для догляду на чистій шкірі будуть більш ефективні.

  3. Нестача гігієни під час макіяжу – миття губок і пензликів для макіяжу

  Відомо, що якщо ми вкладаємо кошти в хороші кисті для макіяжу, ми також хочемо, щоб вони мали гарний вигляд на нашому туалетному столику. На жаль, так зберігати кисті – велика помилка. Чому? Кисті накопичують бруд і пил, які ми потім наносимо на шкіру під час макіяжу. Набагато кращим рішенням було б інвестувати в органайзер для кистей, що замикається та зберігати їх у футлярі або просто в ящику.

  5 помилок, які шкодять твоїй шкірі

  Губку завжди змочують перед нанесенням тонального крему, тому вона є ідеальним середовищем для зростання бактерій, як і в випадку з рушником. Крім того, залишки основи залишаються на губці, тому після кожного використання слід ретельно вимити губку і дати їй висохнути. Як і губку, кисті найкраще мити після кожного використання. Однак з досвіду можна сказати, що щоденне очищення може займати багато часу, особливо якщо використовується великий набір кистей. Слід щодня мити основну кисть, а кисті для тіней намагатися мити не рідше одного разу на тиждень, переважно кожні 2-3 дні.

  5 помилок, які шкодять твоїй шкірі

  4. Видавлення запалених прищів та невротична екскоріація

  Іноді буває складно зупинити себе, побачивши нові висипання. Якщо вже зважилася на це, то намагаємося зробити все в стерильних умовах. Ретельний демакіяж і очищення обличчя, використання паперу / марлі замість нігтів, стерильна голка і дезінфекція мають велике значення. Усунення запалення без належної підготовки може призвести до поширення бактерій на шкірі, що призведе до появи нового запалення, яке навряд чи було самоціллю.

  Якщо таке відбувається постійно, можливо це свідчить про невротичну екскоріацію. Запалення найчастіше з’являються на обличчі та спині. Постійно борючись з ними таким методом, бактерії поширюються по всьому тілу. Невротична екскоріація є психологічною проблемою (може бути викликане стресом) і повинна лікуватися.

  5. Не міняти постільну білизну і відповідати на телефонні дзвінки

  Постільна білизна містить багато мертвих клітин шкіри, поту і шкірного сала. При нерегулярній зміні постільних речей можуть з’явитися забруднення шкіри та це призведе до запалення. Білизну найкраще міняти не рідше одного разу на два тижні, а бажано щотижня.  5 помилок, які шкодять твоїй шкірі


  Ситуація з телефоном аналогічна – на телефоні багато бактерій, які можна перенести на шкіру при відповіді на дзвінок. Це важко запобігти, тому треба не притискати телефон до обличчя під час розмови або відповідати на телефонні дзвінки в навушниках.

  Потрібна допомога у виборі косметичних засобів? Заповни анкету для підбору індивідуального догляду і наш косметолог з тобою зв’яжеться.

  Подивися відео про 5 помилок в догляді за шкірою на нашому YouTube каналі:

  Сподобалася стаття?

  1
  0 0 votes
  Article Rating
  Subscribe
  Notify of
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments