Перевір пористість свого волосся

6 0 6 хв
Перевір пористість свого волосся
Волосся
6 0 6 хв

Зміст

  Пористість волосся – це ступінь пошкодження кутикули. Чому так важливо знати рівень пористості свого волосся? Перш за все тому, що від цього залежить догляд. Якщо, не зважаючи на використання дорогих, хороших косметичних засобів, ви не помітили покращення стану волосся, проблема може полягати в неправильно підібраному догляді за типом пористості волосся. У цьому блозі ви дізнаєтесь, яка пористість вашого волосся і як за ним доглядати.

  Типи пористості волос

  Перевір пористість свого волосся

  Волосся з низьким рівнем пористості

  Волосся з низькою пористістю характеризуються кутикулою, яка щільно прилягає одна до одної. Завдяки цьому, даний тип волосся більш стійкий до зовнішніх пошкоджень, а також до укладання та фарбування, тому змінити його колір складніше, а укладки, швидко втрачають форму. Волосся з низькою пористістю є здоровими, гладкими та блискучими. Воно не в’ється, але йому часто не вистачає об’єму через його довжину і важкість.

  Характеристика волосся з низьким рівнем пористості:

  Як доглядати за волоссям з низькою пористістю?

  Найкращі засоби для волосся з низькою пористістю

  Волосся з середнім рівнем пористості

  Даний тип волосся має кутикулу злегка привідкриту, і таке волосся є «нормальним». Волосся з середньою пористістю легше укладати і фарбувати, але воно схильне до швидкого руйнування,на відміну від волосся з низькою пористістю. Найчастіше, йому вистачає об’єму, але під час вологої і дощової погоди воно схильне завиватися і пушитися.

  Характеристика волосся із середньою пористістю:

  Як доглядати за волоссям з середньою пористістю?

  Найкращі засоби для волосся з середньою пористістю

  Волосся з високим рівнем пористості

  Кутикула волосся відкрита, і цей тип найчастіше зустрічається у людей з кучерявим волоссям або у тих, у кого волосся пошкоджене в результаті фарбування, неправильного догляду та укладки (наприклад, постійного використання випрямляча). Таке волосся зазвичай тьмяне, жорстке на дотик і легко пошкоджуються. Воно легко піддається фарбуванню та вкладанню і з задоволенням вбирає компоненти доглядових засобів.

  Характеристика волосся з високою пористістю:

  Як доглядати за волоссям з високою пористістю?

  Найкращі засоби для волосся з високою пористістю

  Як визначити тип пористості волосся?

  Для того, щоб визначити пористість волосся, найшвидшим і надійним методом буде – дослідження під електронним мікроскопом, яке може точно показати структуру волосся. Проте, можна легко дізнатися пористість свого волосся в домашніх умовах, і нижче перераховані методи, які допоможуть в цьому, і аспекти, на які варто звернути увагу. Щоб результат був максимально достовірним, слід враховувати результати всіх етапів.

  Тест зі склянкою води

  Наповнити склянку водою, опустити в неї волосину і спостерігати, як через кілька хвилин вона себе поведе. Якщо волосина швидко опускається на дно склянки – це волосся з високою пористістю, волосся з низькою пористістю залишиться на плаву, а волосся з середньою пористістю буде між ними.

  Перевір пористість свого волосся

  Типи волосся

  За типом пористості можна визначити, чи в’ється ваше волосся, чи ні. Якщо у вас розпущене пряме волосся, швидше за все, воно низької пористості. Хвилясте волосся найчастіше має середню пористість, а кучеряве волосся – середню або високу пористість.Перевір пористість свого волосся

  Перевір пористість свого волосся

  Компоненти, які входять в косметичні засоби

  Це метод, який вимагає більше часу, читання складів і спостереження за поведінкою волосся після використання даних компонентів.

  Що компоненти, які містяться в косметичних засобах, можуть сказати про пористість вашого волосся?

  Тест на пасма волосся

  Проведіть рукою по волоссю … які ваші відчуття?
  Волосся з низькою пористістю дуже гладке і м’яке на дотик, на волоссі з більшою пористістю можна помітити нерівності і невелику «шорсткість», а волосся з високою пористістю буде більш жорстким.

  Також слід пам’ятати, що не обов’язково ваше волосся має ідеально підходити тільки під один рівень пористості. Може бути, що ваше волосся має середню пористість в сторону високої або низької пористості, високу або низьку пористість в сторону середньої пористості.

  Перевір пористість свого волосся

  Губишся в брендах і асортименті засобів? Наш косметолог підбере косметику спеціально для тебе. Заповни анкету для догляду за шкірою або анкету для догляду за волоссям і отримай індивідуальну консультацію косметолога.

  Сподобалася стаття?

  6
  0 0 votes
  Article Rating
  Subscribe
  Notify of
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments