Познайомимося? Доставка з любов'ю Еко-упаковка Блог

Добираємо догляд за типом пористості волосся

2020-09-25
Добираємо догляд за типом пористості волосся


ВИКОРИСТАННЯ ЗАСОБІВ ЗА ТИПОМ ПОРИСТОСТІ ВОЛОССЯ


Чому це так важливо і які переваги?

Використання косметичних засобів по типу пористості волосся - це найкращий спосіб правильно доглядати за волоссям, поліпшити стан, зробити його здоровим і гарним. Купуючи засоби для волосся, дуже важливо враховувати тип пористості. Звичайно, це не єдиний фактор, що визначає вибір продукту. Слід спостерігати за станом волосся та обирати косметичні засоби для вирішення проблеми, з якою необхідно боротися. Розуміння типу пористості твого волосся допоможе дізнатися, які компоненти не зовсім тобі підходять для догляду, а від яких волосся буде щасливе.

Баланс ПЭХ
Перш ніж ми почнемо розглядати догляд по кожному типу пористості волосся, тобі потрібно дещо дізнатися. :-) В засобах для волосся є 3 види компонентів, які мають особливий вплив на поліпшення стану волосся. Це:
  • Протеїни - наприклад, протеїни пшениці, шовку або кератину. Це поживні речовини, які заповнюють дефекти на поверхні волосся (але не назавжди).
  • Емоленти - речовини, що утворюють оклюзію (захисний шар), який запобігає втраті води, в основному олії та силікони, наприклад, cyclopentasiloxane.
  • Хумектанти - зволожуючі речовини, наприклад, гліцерин, мед або пантенол.

Для того, щоб волосся було в гарному стані, необхідно дотримуватися балансу між даними компонентами, який коротко називаємо балансом ПЕХ. Баланс для кожного типу пористості трохи відрізняється, одне волосся потребуює більшого зволоження і тому вимагає засобів, що містять зволожувачі (хумеканти), інші практично не потребують їх.


Які компоненти любить?
  • зволожуючі компоненти, такі як гіалуронова кислота, алое вера, молочна кислота або пантенол - шукайте їх в складах засобів для волосся,
  • рослинні олії - кокосова оліяолія бабассу або олія ши. Однак, потрібно пам'ятати, що пом'якшуючі компоненти не повинні бути на першому місці в складі, оскільки вони можуть обтяжувати волосся,
  • екстракти трав і глина, які надають волоссю об'єм.
Які компоненти не любить?
  • протеїн - використання бальзаму або протеїнової маски може погіршити вигляд і створити враження несвіжого, жирного волосся,
  • велика кількість олій - бальзами/маски з пом'якшуючими компонентами можуть погіршити волосся і зробити його менш об'ємним.

Косметичні засоби для волосся з низькою пористістю