Погані і хороші поєднання косметичних засобів

6 0 4 хв
Погані і хороші поєднання косметичних засобів
Поради косметолога
6 0 4 хв

Зміст

  Протягом декількох років спостерігається помітне зростання інтересу до косметичних інгредієнтів і їх ефективності. Все частіше ви питаєте нас про склад кремів або сироваток. Ми прагнемо зробити догляд за шкірою наших клієнтів максимально усвідомленим і ефективним. Комплексний догляд став стандартом, тобто використання декількох косметичних засобів по догляду за шкірою вранці і ввечері. Його метою є забезпечення шкіри всіма необхідними інгредієнтами, боротьба з шкірними проблемами і захист шкіри від зовнішніх факторів. Для отримання кращого результату потрібно знати які компоненти можна об’єднати для підвищення їх ефективності, а які слід використовувати окремо, щоб вони не завдавали шкоди нашій шкірі.

  Інгредієнти, які добре поєднуються один з одним:

  Інгредієнти, які не рекомендується поєднувати:

  Також не забувайте додавати косметику по догляду поступово. Таким чином, якщо ваша шкіра реагує на будь-який інгредієнт з алергією або роздратуванням, ви можете швидше знайти злочинця і припинити його використання. Найбільш важливим є усвідомлене встановлення вашої процедури догляду, яка враховує хороші та погані комбінації косметичних інгредієнтів, а також час року та індивідуальні потреби шкіри.

  Потрібна допомога у виборі косметичних засобів? Заповни анкету для підбору індивідуального догляду і наш косметолог з тобою зв’яжеться.

  Сподобалася стаття?

  6
  0 0 votes
  Article Rating
  Subscribe
  Notify of
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments