Що потрібно знати про кислоти The Ordinary?

0 0 4 хв
Що потрібно знати про кислоти The Ordinary?
The Ordinary
0 0 4 хв

Зміст

  Ми часто отримуємо від вас питання: “Яка кислота мені підходить?”, “Чи можу я використовувати цей засіб?” Відповідь не завжди проста, тому будемо розбиратися.

  Коли і як використовувати кислоти?

  The Ordinary - AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution - Кислотний пілінг - AHA 30% + BHA 2%

  The Ordinary – AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution – Кислотний пілінг – AHA 30% + BHA 2%

  Знаменитий кривавий пілінг, найпотужніший з пілінгів The Ordinary. Містить два типи АНА (альфа-гідроксикислоти) і ВНА (бета-гідроксикислоти). Альфа-гідроксикислоти, що містяться в цьому пілінгу: гліколева, молочна, винна, лимонна і бета-гідроксикислота – саліцилова. Завдяки цій комбінації пілінг підходить для різних типів і недоліків шкіри, таких як пігментація, гіперкератоз, вугрі, шрами, зморшки, надмірне вироблення себуму. Здається, це ідеальний пілінг для всіх типів шкіри, на жаль, він також має протипоказання. Цей пілінг не слід наносити на шкіру з розширеними судинами, еритему, він не підійде для чутливої шкіри. Якщо шкіра реагує почервонінням на зміни температури або тертя, цей пілінг не підійде, варто вибрати інший, наприклад, з мигдальною або молочною кислотою 10%.

  Частоту застосування пілінгу можна регулювати залежно від потреб, максимум 2 рази на тиждень, можна використовувати один раз на тиждень або кожні 10 днів. Наносити пілінг на очищену шкіру максимум на 10 хвилин, після чого кілька разів умитися прохолодною водою. Для перших використань варто скоротити час до 5 хвилин.

  The Ordinary - Mandelic Acid 10% + HA - Пілінг з мигдального і гіалуроновою кислотою

  The Ordinary – Mandelic Acid 10% + HA – Пілінг з мигдального і гіалуроновою кислотою

  Містить 10% миндальну і гіалуронову кислоту. Пілінг у формі сироватки, наносити на всю ніч і змити вранці. Мигдальна кислота має велику молекулу, яка не проникає так швидко, як інші кислоти, такі як гліколева, тому її можна використовувати на чутливій шкірі. При концентрації 10% володіє відлущуючими властивостями, але без ефекту лущення і сухості шкіри, має зволожуючі властивості. Крім того, він містить гіалуронову кислоту, яка зволожує і запобігає втраті води з епідермісу. Завдяки цьому відлущуються поверхневі шари, вирівнюється тон і структура шкіри, поступово освітлюється пігментація і регулюється робота сальних залоз. Це ідеальний пілінг для людей, які тільки вводять кислоти в догляд. Рекомендуємо використовувати його щодня ввечері. Власникам чутливої шкіри рекомендуємо скоротити використання пілінгу до мінімуму.

  The Ordinary - Lactic Acid 5% + HA - Пілінг з 5% молочною і гіалуроновою кислотою

  The Ordinary – Lactic Acid 5% + HA – Пілінг з 5% молочною і гіалуроновою кислотою

  Пілінг часто недооцінюють, але він добре працює на сухій і збезводненій шкірі. Молочна кислота володіє антибактеріальними властивостями, на тривалий час зволожує і при регулярному використанні звужує сальні залози і регулює їх роботу. Має форму сироватки, яку, подібно мигдальній кислоті, можна застосовувати в якості нічної сироватки. Рекомендуємо використовувати його щодня кожен день ввечері. Для людей з чутливої шкірою, рекомендуємо скоротити використання пілінгу до мінімуму.

  Для людей, які вже знайомі з цим пілінгом, варто застосувати трюк – після вбирання першого шару сироватки нанести ще один шар. Тоді зволожуючий ефект посилюється.

  The Ordinary - Lactic Acid 10% + HA - Пілінг з 10% молочною і гіалуроновою кислотою

  The Ordinary – Lactic Acid 10% + HA – Пілінг з 10% молочною і гіалуроновою кислотою

  Універсальний пілінг для всіх типів шкіри, підійде в якості першого кислотного засобу у догляд, але багатьом він підходить для постійного догляду. Відлущує, без ефекту лущення, зволожує і пом’якшує шкіру. Після пілінгу зволожуючі засоби швидко вбираються. Так само, як 5% версія у формі сироватки, застосовувати її в вечірньому догляді щодня в якості нічної сироватки.

  The Ordinary - Salicylic Acid 2% Masque - Маска з 2% саліциловою кислотою

  The Ordinary – Salicylic Acid 2% Masque – Маска з 2% саліциловою кислотою

  Цей засіб, призначеної для жирної, забрудненої шкіри. Містить 2% саліцилову кислоту, вуглець і каолінову глину, завдяки якій ефективно очищає від забруднень і надлишку шкірного сала. Маску можна використовувати один або два рази на тиждень.

  The Ordinary - Glycolic Acid 7% Toning Solution - Тонік з 7% гліколевої кислотою

  The Ordinary – Glycolic Acid 7% Toning Solution – Тонік з 7% гліколевої кислотою

  Містить 7% гліколевої кислоти і має великий об’єм – 240 мл. Цей засіб поступово відлущує шкіру, освітлює пігментацію, регулює роботу сальних залоз і бореться з вуграми. Може використовуватися в якості доповнення до догляду, наприклад, два рази на тиждень або щодня курсами, наприклад два місяці використовуємо, два тижні перерва.

  Помилки при використанні кислот:

  НЕ поєднуємо кислоти з:

  Потрібна допомога у виборі косметичних засобів? Заповни анкету для підбору індивідуального догляду і наш косметолог з тобою зв’яжеться.

  Сподобалася стаття?

  0 0 votes
  Article Rating
  Subscribe
  Notify of
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments