SkinTra – Rich Coat – все, що вам потрібно знати про новий сонцезахисний крем від SkinTra

0 0 9 хв
SkinTra – Rich Coat – все, що вам потрібно знати про новий сонцезахисний крем від SkinTra
SkinTra
0 0 9 хв

Зміст

  Протягом останніх двох тижнів я тестувала новий сонцезахисний крем SkinTra – Rich Coat SPF50+/PA++++ IR, Blue Light і сьогодні готова поділитися з тобою своїми враженнями. 

  Взагалі, мій досвід користування сонцезахисними кремами дуже великий. Я протестувала понад 30 засобів, доступних на нашому ринку. Вартість цих продуктів була дуже різна — від 300 до 2000 грн. 

  Більшість кремів, які потрапляли до мене, мали якісь недоліки. Іноді вони мали ідеальну консистенцію, але були недостатньо досліджені на предмет надійності захисту від УФ-випромінення. Іноді навпаки — крем мав чудовий ступінь захисту, але лежав на обличчі білою маскою. Тому я чудово розумію, що пошуки ідеального сонцезахисного крему для обличчя — це надскладна задача. 

  І щоб ще більше переконати тебе у тому, що мої роздуми варті уваги, скажу, що загалом я постійно користуюся сонцезахисними кремами вже понад 5 років. Ні, не так — я є абсолютною фанаткою захисту від сонця. Якби я хотіла заснувати якусь секту, то однією з умов прийому до неї було б обов’язкове використання сонцезахисного крему для обличчя. Цілий рік. Усе життя. Всі були б достатньо бліді, але вічно молоді! 🙂

  Але облишмо мої далекосяжні лідерські плани.

  Зосередимося на кремі. Спойлер: він виявився чудовим. Але про все по черзі 🙂

  Усі сонцезахисні фільтри світу, які я пробувала

  У мене нормальна шкіра зі схильністю до сухості. І перш за все, я хочу захистити себе від «старіння». Знаю, що такі запити звучать трохи дивно, адже всі розуміють, що час біжить і його не зупинити, тому це одразу звучить як боротьба з вітряками. Але чи знаєш ти, що за 80% ознак віку на шкірі відповідальне саме сонце? Якщо ти ще не знаєш про це, варто ознайомитись з такою інформацією. Власне, я розпочала постійно використовувати SPF для обличчя саме після того, як дізналася про цей вплив. І саме тому я випробувала вже багато різних варіантів, в пошуках свого ідеального засобу. 

  Раніше я користувалася кремами з мінеральними фільтрами. За текстурою вони часто нагадують знайомі з дитинства креми Nivea, тому ми не дуже з ними подружилися. Зараз я можу використати такий крем тільки на пляжі, де мене не бачить майже ніхто, окрім неба та моря 🙂 Взагалі, мінеральні фільтри — це як накритися чимось, так само можна накритися капелюхом чи футболкою. Тож це не найкращий варіант на кожен день: для роботи чи університету…

  Також я користувалася матуючими SPF. Мені подобалося, але тільки тоді, коли я нічого не наносила зверху: ні тональної основи, ні BB-крему. Хіба що трохи пудри. Якщо поверх матуючого SPF потрібно було щось нанести, то ці шари якось не змішувалися. Тональний крем жив своїм життям — виглядав так, ніби його нанесли нерівномірно, він збирався в мімічних зморшках, а коли я намагалася його розрівняти, то обидва засоби починали скатуватися, а отже, моє обличчя залишалося без захисту від сонця (власне, і без макіяжу теж). Так що вже давно такі креми я використовую тільки тоді, коли збираюся провести день без мейкапу: швидкий шопінг, велосипед, спортзал.

  Користувалася я і тими, що дають ефект сяйва. Хто з нас не любить корейську косметику та її сяючи текстури? Але почнемо з того, що ефект сяйва не для всіх. Скоріше для сухої шкіри обличчя — але і її власниці завжди можуть нанести щось зволожувальне під SPF. А от шкіра жирнішу, ніж так звана «нормальна» (хоча важко сказати, що таке нормальне — ми всі трохи ненормальні!), як правило, не любить надмірного блиску.

  У моєму випадку ефект сяйва під макіяжем зовсім не заважає. Але для цього потрібно почекати, а у кого є на це час? У тих з нас, хто працює вдома, є час — скажеш ти. І матимеш рацію. Але у решти з нас його немає.

  Сонцезахисні креми, які мають сатиновий фініш — під макіяж для мене ідеально підходять. Однак я все одно намагаюся не наносити занадто багато, бо тоді макіяж розпливається. Або він стає аж надто блискучим. А життя — це не Instagram, і зрештою все це сяйво може виглядати якось несвіжо і не поєднуватися з рештою твого тіла. Захист шкіри чи красивий вигляд? – Вічна боротьба… Тому я просто наносила такого крему менше, ніж рекомендовано. Але я все одно вважаю цей тип найкращим для себе. 

  Перш ніж судити, визначимось з очікуваннями. Зрештою, кожен досвід ділиться на попередні очікування щодо нього.

  Чого я очікую від SPF?

  Думаю, мої очікування можна сформулювати одним словом: безпроблемність. Щоб він працював для мене як ненав’язлива база під макіяж. Або щоб він одразу дав зрозуміти, що він соліст, одинак і не вступає в жодні стосунки — і його слід носити без макіяжу. Я так кажу, бо ще не читала на жодному кремі з SPF, що його краще наносити окремо, а не під макіяж. Прикро, адже багато хто настільки відверто відмовляється від співпраці, що було б добре, якби про це говорили, коли вперше зустрічаєшся з описом на коробці — бажано, ще в магазині.

  Також очікую, що зможу без проблем поновити крем впродовж дня. Через пару годин, поверх макіяжу, що вже є на моєму обличчі — хоча розумію, що це спірне питання. SPF на “брудній” шкірі? На мою думку, краще так, ніж виходити на сонце через 8 годин після нанесення. Але тут у кожного свої пріоритети. У будь-якому випадку — це те, що я спробувала.

  Отже, повертаючись до головного героя цієї статті – нового SkinTra Rich Coat SPF50+/PA++++ IR, Blue Light. Що я можу розказати про нього і чи виправдав він мої очікування? Найкраще, що можна зробити — це перевірити обіцянки виробника. Тому заходимо на сторінку опису і оцінюємо їх одну за одною.

  Обіцянка 1: Емульсійний сонцезахисний крем для обличчя, зони навколо очей та всього тіла

  Я використовувала Skintra Rich Coat на обличчі, навколо очей і на деяких ділянках тіла. На обличчі: після першого нанесення виглядає так, ніби його немає. Хоча, коли його видавлюєш, він зовсім не здається супер легким, я б навіть назвала його доволі насиченим. Але після нанесення на обличчя це відчуття зникає. Ніякої жирності, ніякої важкості. Він не матовий, не блищить. Це такий “якраз”.

  В області очей: працює, як … крем для очей! Не щипає, не сушить, не збирається в зморшки. А сонцезахисний крем я наношу впритул до очей, тому що думаю, що цю зону не варто оминати увагою в захисті.

  Для всього тіла: хм, мені шкода наносити його на все тіло. Але я намастила ним шию мого коханого, коли ми йшли на прогулянку, щоб він не обгорів. Він не отримав сонячного опіку в цій області, але отримав на передпліччях. А відомо, що шия ловить сонце, як фотоелектрична панель! І якщо щось має обгоріти, окрім проділу на голові або верхньої частини чола, шия завжди є улюбленим місцем сонця. Тож результат чудовий. SkinTra, люба — зроби нам також сонцезахисний крем для всього тіла, га?

  Обіцянка 2: Поєднання захисту від сонця та активної профілактики старіння

  Ефективність захисту можу підтвердити — після кількох епізодів перебування на сонці у мене не було ні почервоніння, ні потемніння шкіри. У моєму випадку не можна говорити про красиву шоколадну засмагу — скоріше про рум’янець, який потім переросте в нерівномірне покриття веснянками. Такими, які потім доведеться виводити половину зими.

  Я також наносила його на тильну частину долоні (тильну частину кисті? ця частина взагалі має певну анатомічну назву?). Я наношу його туди під час їзди на велосипеді. Без нанесення сонцезахисного крему я завжди бачу засмагу. Після подорожі з кремом SkinTra я досі насолоджуюся руками доньки млинаря.

  Профілактиці старіння мені доводиться вірити на слово. Щоб перевірити це органолептично, мені довелося б жити двома паралельними життями, в одному з яких я наношу сонцезахисний крем, а в іншому — ні. І, звісно, фотографувати. Щоб порівняти їх, наприклад, через 30 років. Я люблю виклики! Але це навряд чи можливо.

  Але ось що я думаю… Якщо вітамін С від SkinTra дивовижний, хоча б тому, що має перевірений і найнижчий рН з усіх високих концентрацій вітаміну С на ринку, то про той, що використовується в цьому SPF, теж треба думати аналогічно. І він використовується в рецептурі крему не просто так.

  Більше тут нічого сказати. До зустрічі через 30 років!

  Обіцянка 3: Залишає на шкірі сатиновий фініш, без відбілювання

  Сатиновий — саме так! Не матовий, але й не сяючий. Що таке сатин? «Сатин – бавовняна або шовкова тканина, що має одну блискучу сторону, а іншу матову.» – кажуть у словнику. Мм, і як я маю це використати для розуміння фінішу крему на шкірі? Але ми принаймні спробували 🙂

  Давайте домовимось, щоб легше було порозумітися, що “сатиновий фініш” — це щось середнє між матовим і блискучим, тобто саме те, чого нам би хотілося на кожен день. Що ж, цей крем дійсно забезпечує такий ефект. За кілька секунд після нанесення крему ти нічого не бачиш і не відчуваєш. Він є, і його наче немає. Я нанесла ще і другий шар, тому що перший я зробила тонкий, оскільки крем виглядав доволі густим. Другий шар через деякий час також стає сатиновим. Відбілювання зовсім не помітно.

  Тест є тест, і він має бути хардкорним певною мірою. Отже: після того, як я провела в місті близько 5 годин, я ризикнула повторно нанести крем поверх макіяжу. Так, саме поверх. Зараз ми не будемо детально говорити про гігієнічність такого рішення. У мене немає можливості вмитися в туалеті ресторану, а потім нанести крем і все, що я би змила разом з ним. Змирімось з фактами. Повторне нанесення — єдиний варіант — перед виходом на дике сонце о 15:30! Я нанесла його, припускаючи, що це навряд чи буде мати добрий вигляд. Сподівалась тільки, що це не буде аж занадто жахливо. І що ж? WoW!

  Цей крем вирівняв мій тональний засіб, який був під ним. Ми не будемо обманювати себе, що це ідеальний макіяж. Але нанесення крему поверх усього, що вже є на моєму обличчі … дало деяку рівність тону. Він трохи розмив покриття тонального крему, але: я мала вигляд краще, ніж до його нанесення! Шок. Наступного разу я спробую використати спонж типу б’юті-блендера. Він буде розтушовувати все краще. Але це вже напрочуд гарно!

  Далі ми пропустимо те, що не можна перевірити в таких тестах, і перейдемо до фінальних обіцянок виробника.

  Чергова обіцянка: Компоненти, що входять до складу, зокрема пентавітин, аргінін та олія кавунового насіння, дбають про те, щоб підтримувати рівень зволоженості шкіри на постійному високому рівні

  Вміст інгредієнтів перевірено в INCI — підтверджую, вони справді там є. На високих позиціях. Тому що чим вище в списку INCI знаходиться інгредієнт, тим вища його концентрація. Я використовую пребіотичний тонік від SkinTra під spf. Наносячи сонцезахисний крем поверх тоніка і не наносячи нічого зверху, через кілька годин я не відчула ніякої стягнутості або сухості. Я також не побачила жодного блиску — а добре відомо, що Т-зона має свої правила, і коли їй щось не підходить, вона любить реагувати надмірною жирністю.

  Передостання обіцянка: Крем можна використовувати навколо очей, що підтвердив офтальмолог

  Я писала вище, що при нанесенні під очі він діє як ніжний крем для повік. Раніше я не знала про те, що офтальмолог схвалив використання цього крему у зоні навколо очей. Але мушу зізнатися, що одного разу я ненароком нанесла трохи навіть НА око. Ні, це не “попадання прямо в десятку” області навколо очей 😉 – не раджу так робити. А ось області навколо очей, тобто повікам, дуже подобається цей крем — принаймні моїм.

  Остання обіцянка: Він безпечний для вагітних та жінок, що годують груддю, а його формула підійде веганам

  І свідомі вагітні жінки, і та найбільш консервативні вегани знають, які інгредієнти вони не хочуть бачити у своїх кремах. Про це можна прочитати у складі INCI. Як на мене, все сходиться.

  Я не знаю, чому виробник ніде не запевнив нас, що крем підходить під макіяж. А про те, що він підходить — хтось же повинен про це сказати. Тому можу запевнити, що під макіяж він ідеальний. Звичайно, було б непогано почекати між нанесенням сонцезахисного крему і нанесенням тонального засобу ті 20 хвилин, які рекомендують скрізь. Тому що тоді spf відпрацює на максимум. Нічого не сповзе, шкіра вбере те, що хотіла, тональному крему не доведеться поєднуватися з SPF. Але на це не завжди є час. Тому я наносила тональний крем відразу після нанесення SPF. І що? Ідеально. Тональний крем виглядав як завжди: ніякого блиску не додав, нічого не розшарувалося, не скотилося і не розійшлося. Через кілька хвилин я помітила, що — можливо, через змішування з спф-кремом — тональний крем не дав такого щільного покриття. Але після додавання другого шару — вже було нормально.

  SkinTra, любов моя — я з нетерпінням чекаю на твої косметичні засоби в кожній категорії!

  Сподіваюся, ти захочеш спробувати новий сонцезахисний крем від SkinTra! Якщо ти його протестуєш, обов’язково поділись з нами своїми відгуками.

  Потрібна допомога у виборі косметики та побудові схеми догляду за шкірою? Заповни анкету для підбору догляду, і наш косметолог складе індивідуальну схему догляду за твоєю шкірою з урахуванням її потреб.

  Ти також можеш написати нам у Facebook та Instagram або зателефонувати за номером: +380914818860.

  Сподобалася стаття?

  0 0 votes
  Article Rating
  Subscribe
  Notify of
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments