SkinTra – Wash It Off – Гель для вмивання з глюкозидами — чому тобі варто його спробувати?

0 0 4 хв
SkinTra – Wash It Off – Гель для вмивання з глюкозидами — чому тобі варто його спробувати?
SkinTra
0 0 4 хв

Зміст

  Донині у лінійці SkinTra нам бракувало лише гелю для вмивання, щоб ми могли рекомендувати тобі повноцінний догляд за шкірою від одного бренду. Але цей час настав! Відтепер у нас є новинка — гель для вмивання обличчя з глюкозидами, який чудово підходить для очищення шкіри вранці та ввечері. Чому варто обрати цей продукт і що він містить у своєму складі? Про все це ти можеш дізнатися із цієї статті!

  Чому очищення таке важливе?

  
SkinTra - Wash It Off

  Щодня на шкіру потрапляє багато забруднень, як з повітря, так і тих, що виробляються самою шкірою, наприклад, себум. Можеш собі уявити, що ти щодня наносиш шари засобів для догляду за шкірою та макіяжу, не змиваючи попередній шар? Це прямий шлях до появи шкірних захворювань, акне, комедонів та алергії. Ось чому очищення є обов’язковим, тому і я, і ми як Cosibella, рекомендуємо двоетапне очищення.

  Які компоненти містить гель для вмивання від SkinTra?

  Дія та ключові властивості гелю для вмивання обличчя з глюкозидами

  Дуже ретельне і дуже ніжне очищення

  У складі гелю використано глюкозидні ПАР, які мають чудову очищувальну здатність і є неймовірно ніжними для мікробіому та гідроліпідного бар’єра шкіри. Особливістю гелю є його приємна піна, що схожа на невагомий мус. Комбінація та концентрація поверхнево-активних речовин підібрані таким чином, щоб швидко та ефективно боротися з усіма забрудненнями, навіть макіяжем, одночасно дбаючи про мікробіом, гідроліпідний бар’єр та зону навколо очей. Гель підходить для всіх типів шкіри і його можна використовувати під час лікування кислотами та ретиноїдами.

  Дбає про мікробіом шкіри

  Ідеально підібрані поверхнево-активні речовини — це лише половина успіху цього гелю! Він також містить інулін і пребіотик, які допомагають підтримувати здоровий стан мікробіому шкіри. Як результат, гель захищає шкіру від впливу зовнішніх факторів і підтримує необхідний рівень зволоження. Ба більше, правильний мікробіом шкіри запобігає появі акне та надмірної чутливості шкіри!

  Підходить навіть для зони навколо очей

  Безпека в зоні навколо очей підтверджена лікарем-офтальмологом. Для того, щоб ефективно очистити все обличчя, не можна оминути зону навколо очей. Та як можна ретельно очистити її, коли гель пече і викликає подразнення? Цього ми й хотіли уникнути! Саме тому гель з глюкозидами від SkinTra не подразнює шкіру навколо очей і підходить навіть для змивання туші!

  Допомагає доглядати за шкірою

  Продукт має доглядові властивості завдяки поєднанню глюконолактону та алантоїну. Вони підтримують необхідний рівень зволоження, запобігають сухості й подразненню, викликаним процесом очищення, навіть для сухої і чутливої шкіри.

  Піноутворюючі властивості

  При ретельному розподіленні в долонях гель перетворюється на густий мус, який полегшує і прискорює процес очищення. Цікаво, що гель досить густий, тому і піна, яку він створює, теж густа. Це робить його дуже ефективним!

  Легкий аромат

  Гель є першим продуктом у лінійці SkinTra, який містить віддушку. Обрана ароматична композиція не містить алергенів, тому гель підходить навіть для чутливої шкіри.

  Спосіб використання SkinTra Wash It Off

  Нанести необхідну кількість гелю на вологі долоні й ретельно спінити. Потім утвореною густою піною очистити все обличчя та зону навколо очей. Масажувати до повного видалення забруднень, а потім змити теплою водою. Використовувати вранці та ввечері.

  Мої враження від першого використання

  Почну з візуального аспекту — продукт гарно доповнить загальний вигляд твоєї ванної кімнати, а коричневе скло, з якого виготовлена баночка, виглядає дуже естетично та екологічно. Другий момент — він дуже густий, не тече крізь пальці, тому продукт не витрачається даремно, потрапляючи на долоні та обличчя. Гель чудово піниться! І це мене дуже здивувало. Я зустрічаю все більше гелів, які злегка піняться, що змушує мене наносити їх більше, тому що я відчуваю, що не можу добре вимити шкіру. Тут ефект протилежний, достатньо лише одного натискання, і він створює ідеальну, густу піну, яка очищає обличчя під час вечірнього та ранкового догляду.

  Враження після тривалого користування

  У мене комбінована шкіра, але зараз зі схильністю до сухості. Однак я думаю, що гель підійде для будь-якого типу шкіри, навіть для жирної або чутливої. Як я вже згадувала, мені дуже подобається густина цього гелю, тому що він дуже економічно витрачається. Я використовую його щоденно вже два-три тижні й не помітила великого розходу. Я використовувала його як перший і як другий етап демакіяжу — і що я думаю? Він ідеально змив макіяж з мого обличчя та очей! Мені знадобилося лише два натискання, щоб я отримала і ретельне зняття макіяжу на першому етапі очищення, і добре очищену шкіру на другому етапі. Гель мені підходить як для ранкового, так і для вечірнього догляду за шкірою. Я вважаю, що це дуже універсальний продукт, і він сподобається як чоловікам, так і жінкам з будь-яким типом шкіри. Якщо говорити про гелі для вмивання — він став одним з моїх улюблених.

  Потрібна допомога у виборі косметики та побудові схеми догляду за шкірою? Заповни анкету для підбору догляду, і наш косметолог складе індивідуальну схему догляду за твоєю шкірою з урахуванням її потреб.

  Ти також можеш написати нам у Facebook та Instagram або зателефонувати за номером: +380914818860.

  Сподобалася стаття?

  0 0 votes
  Article Rating
  Subscribe
  Notify of
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments