SkinTra – ефективний догляд за комбінованою шкірою

1 0 5 хв
SkinTra – ефективний догляд за комбінованою шкірою
SkinTra
1 0 5 хв

Зміст

  Як доглядати за комбінованою шкірою обличчя?

  skintra

  Чи є у вас проблеми із доглядом за комбінованою шкірою? Або, можливо, ви і зовсім не впевнені, який у вас тип шкіри? Немає нічого дивного, якщо ви не відразу або ледве визначили, що у вас комбінований тип. Адже з одного боку, шкіра суха на щоках і навколо рота, а з іншого – жирний блиск в Т-зоні. У цій статті ми детально розповімо про ознаки комбінованої шкіри і ефективному догляді за нею.

  Яка шкіра – комбінована?

  Комбінована шкіра – це такий тип шкіри, який поєднує в собі риси двох крайнощів – жирної і сухої шкіри. Через це часто виникають проблеми при виборі косметичних засобів, адже Т-зона вимагає регуляції вироблення шкірного сала і ретельного очищення, а щоки інтенсивного зволоження. Крім того, комбінована шкіра має безліч особливостей, наприклад:

  skintra
  • може супроводжуватися висипаннями,
  • має тенденцію до утворення чорних крапок,
  • поєднує в собі риси сухої, нормальної і жирної шкіри,
  • не сприймає інгредієнти з високим комедогенним потенціалом,
  • схильна до пігментації,
  • часто потрібен мультидогляд, тобто використання різної косметики для Т-зони і щок.

  Комбінований догляд за шкірою від SkinTra

  Пора перейти до найцікавішого – познайомитися з косметикою, яка добре підійде для догляду за комбінованою шкірою. Назва статті не випадкова, тому що в цьому блозі ми покажемо вам, як побудувати ефективний догляд за допомогою косметики SkinTra. Розповімо про косметику, завдяки якій шкіра поверне рівний тон і буде зволоженою, а небажані сюрпризи будуть з’являються все рідше (або не будуть зовсім). У самому кінці ми покажемо, як створити ідеальний догляд за допомогою косметики SkinTra.

  Демакіяж і очищення

  Це обов’язковий і добре знайомий усім крок. Тут ми не запропонуємо продукт SkinTra, тому що очищувальних засобів в їх асортименті немає … поки! Проте рекомендуємо двоетапне очищення шкіри. Наприклад, такі 2 продукти: міцелярний очищаючий лосьйон Natural Secrets і гель для вмивання Duetus.

  Тонізація

  Як відомо, тонізація не завжди є необхідним етапом, так як багато гелів для вмивання мають фізіологічний pH. Однак тоніки і тонери давно перестали мати одну функцію і часто поєднують в собі безліч корисних для шкіри властивостей. Наводимо приклади нижче.

  SkinTra - Everything What Your Skin Will Love - Багатофункціональний кремовий тонік з пребіотиками

  SkinTra – Everything What Your Skin Will Love – Багатофункціональний кремовий тонік з пребіотиками

  На день рекомендуємо вам тонік з пребіотиками. Цілком можливо, що цей засіб замінить вам і тонік, і денний крем (крім нього вам потрібно буде нанести тільки сонцезахисний крем). Чому? Тонік має густу консистенцію і насичений склад, при цьому він дуже легкий і успішно може замінити денний крем. Продукт містить легкі пом’якшувальні речовини, які доглядають за шкірою, не перевантажуючи її і не залишаючи відчуття жирності. Тонік також містить азелогліцін, похідну азелаїнової кислоти, який освітлює пігментацію і запобігає її появі, а також регулює секрецію шкірного сала і володіє антибактеріальними властивостями. Засіб також має антиоксидантні властивості завдяки побічному продукту процесу ферментації дріжджів, а завдяки вмісту ніацинаміду він регенерує і прискорює загоєння запалень. Інулін, бета-глюкан і алантоїн відповідають за правильне зволоження шкіри.

  Чи є тут легкі пом’якшувальні речовини, які піклуються про гідроліпідний бар’єр? Є. Чи є інгредієнти, що регулюють секрецію шкірного сала і зменшують пігментацію? Є. А інгредієнти, які зволожують шкіру? Так. Все, що потрібно для комбінованої шкіри, знаходиться в одній пляшці цього тоніка з пребіотиками.

  SkinTra - Brightoner - Кислотний тонік в концентрації 9% для використання цілий рік

  SkinTra – Brightoner – Кислотний тонік в концентрації 9% для використання цілий рік

  На ніч можна сміливо використовувати тонік-пребіотик з кислотами. Чому варто додати в свій догляд кислоти, особливо в складі цього засобу? Самі кислоти допомагають нам регулярно відлущувати омертвілі клітини шкіри і підготувати шкіру до подальших етапів догляду. Факт: будь-який косметичний засіб буде працювати набагато краще, якщо шкіра добре очищена. 🙂 Brightoner – відмінний варіант для всіх типів шкіри і на цілий рік, навіть влітку. SkinTra провела дослідження, результати якого підтверджують, що тонік не володіє фототоксичним або фотосенсибілізуючим потенціалом. Також косметичний засіб містить мигдальну кислоту, інгредієнт, який рекомендується для всіх типів шкіри, тому що він має низький потенціал подразнення, в той же час відлущує епідерміс і володіє сильними антибактеріальними властивостями. Транексамова і койєва кислоти запобігають появі пігментації і мають себорегулюючу дію, а етилована форма вітаміну С має антиоксидантну дію, вирівнює тон шкіри і надає їй здоровий вигляд. Крім того, кислотний тонік містить азелогліцін, який освітлює пігментні плями і запобігає їх утворенню, і аргінін – амінокислота, яка знімає подразнення.

  Сироватка

  SkinTra - Reviver - Багатофункціональна сироватка для всіх типів шкіри

  SkinTra – Reviver – Багатофункціональна сироватка для всіх типів шкіри

  Якщо вам потрібен сильний відновлювальний ефект, додайте цей продукт в свій догляд. Сироватка містить до 30% GFF, тобто побічного продукту дріжджового бродіння із сильними антиоксидантними і регенеруючими властивостями. Звичайно, тут не могло не бути і азелогліціна – цілих 10%. Завдяки такій високій концентрації сироватка ефективно бореться з постакне. Продукт також містить лактобіонову кислоту (PHA), яка прискорює природний процес відлущування епідермісу, регенерує і зволожує шкіру. Алантоїн і пантенол знімають подразнення.  Сироватка Reviver легкою і некомедогенною формулою, що в даному випадку є дуже важливим. Тож якщо ви шукаєте продукт, який буде мати зволожуючий, антиоксидантний, регенеруючий і освітлюючий ефект, Reviver безумовно підійде. Обов’язково ознайомтеся з відгуками про засіб.

  Kрем

  SkinTra - Зволожуючий крем з пребіотиками - Let Your Skin Drink Up

  SkinTra – Зволожуючий крем з пребіотиками – Let Your Skin Drink Up

  Протягом дня використовуйте сонцезахисний крем, а на ніч виберіть зволожуючий крем з пребіотиками, щоб завершити догляд за комбінованою шкірою. Зволоження – дуже важливий і незамінний етап в будь-якому догляді. Let Your Skin Drink Up – це насичений і живильний, але легкий крем. Він містить безліч активних інгредієнтів з широким спектром дії. Пом’якшувальні речовини в цьому кремі – легкі і некомедогенні, живлять і зміцнюють природний бар’єр епідермісу. Крем містить азелогліцін і ніацинамід, які вирівнюють тон шкіри, володіють протизапальними і себорегулюючими властивостями. За зволожуючий, живильний і заспокійливий ефект відповідає ряд інгредієнтів, в т.ч. ізомерат сахариду, інулін, бета-глюкан, алантоїн і запатентований інгредієнт порошку Black BeeOme™, який регулює секрецію шкірного жиру.

  Відлущування

  SkinTra - Destructor - Кислотний пілінг 24% для використання цілий рікa

  SkinTra – Destructor – Кислотний пілінг 24% для використання цілий рік

  Догляд за шкірою не вважається повноцінним без етапу відлущування. Destructor – це кислотний пілінг, який ви обов’язково маєте спробувати. Уже на етапі створення прототипу ми знали, що цей продукт стане справжнім хітом. Чи можливе ретельне відлущування шкіри кислотами в домашніх умовах ще й цілий рік? Ми говоримо – так! Це ще один кислотний продукт SkinTra, що не проявляє фототоксичного і фотосенсибілізуючого потенціалу. Він містить мигдальну кислоту 20%, транексамову кислоту 2%, койєву кислоту 1%, етиловану форму вітаміну C 2% і азелогліцін 2%. Що стосується ефекту засобу, наш косметолог, який тестував продукт, зазначає, що після декількох застосувань помітно підтягнулася шкіра, особливо на лобі. Крім того, пілінг регулює секрецію шкірного сала, значно зменшує кількість чорних крапок і освітлює пігментацію.

  Зараз ми покажемо вам кілька варіантів ранкового і вечірнього догляду з косметикою SkinTra:

  Ранковий догляд

  Антиоксиданти та запобіганням зморшкам

  або

  Усунення подразнень та вирівнювання тону обличчя

  Вечірній догляд

  Висвітлення пігментації

  або

  Інтенсивна регенерація та зволоження

  *Ви можете використовувати тонік з пребіотиками для догляду за Т-зоною і зволожуючий крем для інших частин обличчя.

  Порада: перед нанесенням сонцезахисного крему можна використовувати сироватку Reviver, щоб зменшити вироблення шкірного сала. Завдяки цьому шкіра протягом дня зберігає здоровий вигляд і стає менш жирною.

  Сподобалася стаття?

  1
  0 0 votes
  Article Rating
  Subscribe
  Notify of
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments