Оплата та доставка

Умови доставки на період військових дій в Україні
  • Доставка посилок Cosibella з Польщі в Україну здійснюється службою Meest Express протягом 9-12 робочих днів (враховуються дні з понеділка по п'ятницю).
    Увага! Максимальна сума замовлення 150 євро (в перерахунку на актуальний курс). Всі замовлення вище цієї суми наша система не пропускає. Це пов'язано з митами, якими обкладаються всі посилки вартістю від 150 євро.
  • Відправка можлива лише на відкриті відділення Нової пошти. Переглянути список діючих відділень можна за посиланням. Ознайомитись детальніше із вартістю доставки ви можете нижче. Доставка кур'єром тимчасово недоступна.
Вартість доставки по Україні Новою Поштою:

Вартість

замовлення

Вартість

доставки

до 499 грн 99 грн
500-1199 грн 79 грн
1200-1499 грн 49 грн
від 1500 грн безкоштовно
Оплата
Карткою через міжнародну платіжну систему PayU. Після натискання на кнопку "Замовляю із зобов'язанням оплати" відкриється сторінка PayU в українській версії. Там ви можете ввести дані картки та оплатити замовлення. Після введення даних картки відкриється вікно із підтвердженням платежу від вашого банку. Також доступні опції оплати через Google pay або Apple pay, для цього необхідно натиснути на “Збережені картки” та обрати необхідну опцію.
Увага! При переказі на іноземний рахунок деякі банки вимагають увімкнення функції подвійної конвертації (попереджаємо: вона може стягувати додаткову комісію при оплаті). Система PayU не стягує жодної комісії, тому радимо спочатку спробувати здійснити оплату без подвійної конвертації і включати її лише у разі вимоги банку.

Задаєтесь питанням: чому оплата проходить через систему PayU, а не безпосередньо через банк? Склад знаходиться у Варшаві, тому всі оплати йдуть на польський рахунок власника фірми Cosibella Sp. z o.o.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити вам комфортний шопінг у нашому магазині. Перебуваючи на цьому сайті, ви погоджуєтесь з умовами їхнього використання. Докладніше про них ви можете дізнатися у політиці конфіденційності.

Закрити
pixel