Політика повернення замовлення

§ 7 ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРІВ - РОЗІРВАННЯ ДОГОВОРУ КУПІВЛІ


7.1. Покупець має право відмовитися від отриманого Товару та розірвати Договір купівлі-продажу протягом 14 календарних днів з дня отримання Товару. Повернення товару приймається магазином, за умови, що товар не був використаний, упаковка не порушена та товар має всі пломби та ярлики.


7.2. Товар, який повертається повинен бути висланий Покупцем з усіма пломбами і ярликами поштою за наступною адресою: ul. Jutrzenki 177 02-231 Warsaw, Poland, з поміткою: «Cosibella Sp. z o.o.» з вкладенням наступних документів: заяву про повернення товару (власноруч заповнену). Посилання на шаблон цього листа http://cosibella.com.ua/data/include/cms/img/Formularz_reklamacyjny.pdf.


7.3. Повернення Товару належної якості можливий у випадку, якщо товар не використовувався, збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також збережений розрахунковий документ, виданий Покупцеві разом з проданим товаром.


7.4. При відмові Покупця від Товару відповідно Продавець повертає йому вартість повернутого Товару (за умови, що засіб не був використаний та підлягає поверненню згідно з пкт. 7.1), протягом 30 днів з дати надходження повернутого Товару на склад Продавця разом з заповненою Покупцем заявою на повернення. Повернення грошових коштів вартості Товару здійснюється виключно особі, зазначеній в замовленні на Товар, за умови надання такою особою копії його (її) національного паспорта, ідентифікаційного коду та квитанції про оплату Товару, за який повертаються кошти. У разі, якщо Покупець в замовленні вказав невірні дані, або не надав для повернення грошових коштів всі документи, перераховані вище, Продавець залишає за собою право відмовити такому Покупцеві в поверненні коштів.


7.5. Якщо на момент звернення Покупця аналогічний товар відсутній у продажу у Продавця, Покупець має право відмовитися від виконання цього Договору та вимагати повернення сплаченої за вказаний Товар грошової суми. Продавець зобов'язаний повернути сплачену за повернутий товар грошову суму протягом 30 днів з дня повернення Товару.


7.6. Не підлягають поверненню, панчішно-шкарпеткові вироби, нижня білизна, парфюмерно-косметичні вироби, ювелірні вироби тощо (Відповідно до Додатку № 3 до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р М 172).


7.7. Під товаром неналежної якості мається на увазі товар, який несправний і не може забезпечити виконання своїх функціональних якостей. Отриманий Товар повинен відповідати опису на Сайті. Відмінність елементів дизайну, або оформлення від заявлених в описі на Сайті не є ознакою неякісного Товару.


7.8. Зовнішній вигляд і комплектність Товару, а також комплектність усього Замовлення повинні бути перевірені Одержувачем в момент доставки Товару.


7.9. Після отримання Замовлення претензії до зовнішніх дефектів товару, його кількості, комплектності та товарного вигляду не приймаються.


7.10. Якщо Покупцеві був переданий Товар неналежної якості та інше не було заздалегідь обумовлено Продавцем, Покупець має право скористатися положеннями ст. 8 «Права споживача у разі придбання ним товару неналежної якості» Закону України «Про захист прав споживачів».


7.11. Вимоги про повернення сплаченої за товар грошової суми підлягають задоволенню протягом 30 днів з дня пред'явлення відповідної вимоги (п. 4 ст. 12 Закону України «Про захист прав споживачів»).


7.12. Повернення грошових коштів здійснюється за допомогою повернення вартості сплаченого Товару, а також суми, витраченої на пересилку повернення (за бажанням Клієнта) перерахуванням на банківську карту Клієнта.


7.13. Гарантійний термін на Товари встановлюється виробником і вказується на етикетці або на ярлику. Продавець забезпечує належне застосування, використання товарів протягом гарантійного терміну.


7.14. Продавець не відповідає за недоліки Товару, якщо вони виникли після його передачі Покупцеві внаслідок порушення Покупцем правил користування або зберігання товару, дій третіх осіб, або непереборної сили.

Формуляр рекламації
pixel