Запитай в експерта

Сироватки для волосся та шкіри голови

Кількість продуктів: 51

Сироватка є важливою частиною догляду за волоссям будь-якого типу. Вони розгладжують, надають блиск та полегшують розчісування волосся. Також ми пропонуємо спеціальні сироватки для захисту кінчиків волосся, адже вони схильні до посічення через механічні пошкодження та зовнішні фактори навколишнього середовища. Спробуйте олійні та силіконові сироватки з нашого асортименту та знайдіть свою улюблену!

 

кількість продуктів: 30/51

Полюбляєте ефект гладкого волосся після виходу з перукарні? Вам подобається, що ваші пасма плавно ковзають між пальцями та довго не розділяються? Речовини, присутні в сироватках для волосся, можуть допомогти підтримувати цей стан. Сироватка для волосся - це косметичний засіб, який призначений для використання:

  • на кінчиках волосся, як останній етап укладання, для захисту волосся від пошкоджень,
  • по всій довжині волосся, щоб наситити його цінними активними компонентами.

Сироватка для волосся має масляну або гелеву консистенцію, яка добре розподіляється по волоссю. Активні компоненти, що містяться в ній, сприяють живленню і формують на поверхні вашого волосся захисний шар від шкідливих зовнішніх факторів і механічних пошкоджень.

Сироватка для волосся — що в ній міститься?

До складу сироватки для волосся входить безліч активних компонентів, які допомагають доповнити щоденний догляд за волоссям. Це можуть бути:

  • Олії та рослинні масла (кокосова, арганова, бабассу, олія примули вечірньої тощо)
  • Рослинні екстракти
  • УФ-фільтри
  • Силікони (для створення міцного захисного шару на поверхні волосся)

Сироватка для волосся — як використовувати

Зазвичай процедура нанесення сироватки на волосся така:

  • Нанесіть 1-2 краплі засобу на долоню і розігрійте сироватку, потираючи долоні один об одного.
  • Акуратно візьміться за кінці пасом і повільно - плавними рухами - розподіліть косметичний засіб по волоссю.
  • Повторіть цей рух кілька разів в різних напрямках на різних частинах волосся.
  • Якщо ви відчуваєте, що кількість продукту була недостатньою, додайте ще один шар сироватки.

Пам'ятайте про поміркованість. Нанесення занадто великої кількості засобу на сухе волосся може зробити його жирним і липким. Це буде виглядати не дуже гарно. Однак, якщо ви використовуєте велику кількість сироватки на мокрих пасмах, ви можете зіткнутися з труднощами при змиванні сироватки. 

Сироватка для волосся — один із способів захисту волосся від пошкоджень. Обирайте сироватки для волосся на нашому сайті та доглядайте за волоссям із задоволенням.

pixel