Запитай в експерта

Підводки для очей

Кількість продуктів: 53

Підводка підкреслює повіку й робить виразним погляд. Вона уможливлює створення нескінченних варіацій зовнішнього вигляду ліній та стрілок для будь-якого вашого образу. Перегляньте наш асортимент і виберіть свою улюблену!

Ти любиш збирати на собі погляди ? Хочеш підкреслити очі, щоб вони здавалися візуально більшими і виразнішими? Добре пігментовані підводки для очей допоможуть тобі у цьому. Достатньо лише провести лінію на верхній або ж нижній повіці! За допомогою підводки для очей можна намалювати стійку лінію будь-якої форми. Лише кількома штрихами тобі вдасться підкреслити природний розріз очей.

Підводки для очей бувають різних кольорів —класичний чорний, коричневий, а також синій або зелений. Використовуй їх для створення фантастичного, яскравого макіяжу, який привертатиме увагу здалеку, або ж віддай перевагу класиці — все залежить тільки від твоїх бажань!

Які підводки для очей ти можеш знайти в нашому магазині?

Підводки для очей — чудова альтернатива класичним олівцям. Вони мають рідку консистенцію, що дозволяє легко наносити формулу на повіку. Ми пропонуємо тобі такі продукти:

  • у формі ручки — рідка підводка для очей має досить жорсткий кінчик, що дозволяє легко провести лінію. Це хороший вибір для початківців, які лише вчаться працювати з підводкою;
  • в упакуванні з прикріпленим пензликом — цей варіант підводки досить гнучкий, тому плавно ковзає по повіці і допомагає отримати гарну лінію. Його перевага в тому, що він згинається, тому ти можеш без проблем проводити стрілку вгору.

Косметика містить добре пігментовану рідину, стійку до стирання, поту та сліз. Тому промальована лінія тримається тривалий час.

Трендові стрілки для очей

Класична чорна стрілка завжди в моді, але все більшої популярності набувають кольорові підводки для очей. У соціальних мережах чи на вулиці дедалі частіше можна зустріти білий, коричневий, синій та навіть червоний eyeliner. Крім того, бренд Lamel створив штамповану підводку для очей, завдяки якій можна наносити на повіки крихітні зірочки.

Підводки для очей — як користуватися?

Хочеш зробити ідеально рівну лінію на верхній повіці? Почни з підготовки шкіри.

  • Протри повіку ватним диском, змоченим у міцелярній воді. Це допоможе зібрати надлишки жиру. 
  • Потім нанеси eyeliner на внутрішній куточок ока і почни малювати тонку лінію прямо на лінії росту вій. Можеш також злегка розтягнути шкіру, щоб досягти ідеального гладкого і рівного ефекту. Повільно і плавно проводь рукою — це запобігає утворенню "сходинок" на повіці. Наприкінці обережно проведи лінію вгору, щоб створити ефект “котячого ока”.

Пам'ятай, що практика удосконалює майстерність, тому не засмучуйся, якщо результат не буде ідеальним з першого разу.

Обирай правильну підводку або олівець для очей і зроби свій погляд заворожуючим!

pixel