Запитай в експерта

Консилери і коректори

Кількість продуктів: 47

Консилери і коректори – це косметичні засоби, які виконують спеціальне завдання: маскують темні кола під очима, недоліки, пігментацію або капіляри. На нашому сайті представлені продукти різних відтінків і рівнів покриття. Оберіть ідеальний засіб для своєї шкіри!

 

Одним з важливих етапів нанесення макіяжу є вирівнювання тону шкіри. Не секрет, що найкраще з цим впораються саме консилери та коректори. Інтернет-магазин Cosibella пропонує продукцію польських та корейських брендів. Всі вони мають зручне пакування з аплікаторами, які дозволяють легко та зручно наносити косметику на обличчя саме в місцях появи недосконалостей. 

Консилери для обличчя — що вони містять?

Консилери для обличчя містять не тільки компоненти, які допомагають замаскувати будь-які пігментні плями, шрами, родимки або прищі, а й формули збагачені речовинами, які:

  • сприяють висвітленню кольору обличчя, допомагаючи досягти ефекту “свіжої” шкіри навколо очей;
  • забезпечують зволоження та регенерацію епідермісу;
  • допомагають підтримувати правильний баланс шкіри;
  • сприяють зменшенню подразнень.

Косметика має легку формулу, яка вільно проникає в шкіру і не накопичується в мімічних западинах і зморшках. Це особливо важливо при нанесенні засобу в зоні навколо очей. 

У чому різниця коректора та консилера?

Консилер та коректор — це косметичні продукти для маскування недоліків шкіри обличчя. Часто деякі бренди не розділяють ці косметичні засоби через те, що вони дуже схожі за своїм призначенням, проте певна різниця все ж є:

  • консилер здебільшого використовують для висвітлення темних кіл в зоні очей з метою вирівняти тон обличчя. Крім того, за допомогою таких засобів можна створити ефект візуального ліфтингу;
  • коректори — це декоративні засоби, які можна наносити локально та маскувати точкові дефекти. При цьому для створення ідеального відтінку можуть знадобитися різні кольори — все залежить від наявної проблеми;
  • консилер має більш пластичну структуру та зручніше наноситься, тому його можна застосовувати до і після етапу вирівнювання тону;
  • коректори необхідно використовувати виключно перед нанесенням тонального крему. Після чого також можна використати консилер та завершити макіяж тональною основою.

Коректор, здатний добре замаскувати недоліки

Непрозорі коректори можуть ефективно приховати недоліки та почервоніння. Вони чудово підходять для перекриття дефектів, завдяки чому колір обличчя залишається однорідним. Для того, аби коректор добре приховував недоліки, підбирати його потрібно за відтінком до тону шкіри, щоб не створювати чітких меж. В асортименті Cosibella ти знайдеш коректори у формі стіків, рідини та баночок.

Як використовувати консилер на обличчі?

Правильне нанесення — це запорука отримання ідеального результату. Якщо ти хочеш, щоб консилер виглядав природно і зливався з тональним кремом, слід наносити його дуже тонким шаром. Так ти уникнеш ризику появи плям на обличчі та нерівностей шкіри. Якщо ж ти бажаєш посилити покриття, тоді можеш додати ще один тонкий шар. У випадку наявності локальних недоліків на обличчі, які важко замаскувати, точково нанеси коректор на проблемну зону, дай йому висохнути протягом декількох хвилин, а потім обережно промокни спонжем або пензликом. Це збільшить покриття практично будь-якого консилера, або ж коректора.

Серед нашого асортименту ти точно зможеш обрати найкращі консилери та коректори для обличчя, які підійдуть саме твоїй шкірі.

pixel