Запитай в експерта

Антиперспіранти та дезодоранти

Кількість продуктів: 15

Захистіть себе від надмірного потовиділення та неприємного запаху, використовуючи кулькові або кремові антиперспіранти та дезодоранти. Це популярні засоби для догляду за тілом, які легко наносяться і дарують шкірі приємний, свіжий аромат. У нашому асортименті ви також знайдете дезодоранти з натуральними компонентами. Оберіть щось для себе!

Надмірне потовиділення — це нормальне явище, особливо влітку, коли дні надто спекотні. Адже це природна реакція організму і один зі способів знизити температуру тіла. Однак, при контакті з повітрям виділення, що утворюються, стають ідеальним середовищем для розмноження хвороботворних мікроорганізмів. В результаті чого й з'являється неприємний запах. Хочеш цього уникнути? Тоді складники дезодорантів та антиперспірантів можуть тобі у цьому допомогти.

Це косметичні засоби, які містять речовини, що допомагають боротися з неприємними наслідками потовиділення. Вони допоможуть тобі відчувати свіжість протягом усього дня.

Що таке антиперспірант?

Антиперспірант — це засіб, який наносять на зону, де виділяється піт, найчастіше під пахвами. Він містить складники, які допомагають створити на поверхні шкіри шар, що блокує вивідні протоки потових залоз. Таким чином, вони сприяють зменшенню вироблення цього секрету. 

Варто пам'ятати, що з часом захисний шар стирається з поверхні шкіри. Це відбувається, наприклад, через контакт з одягом, а також після інтенсивного потовиділення, наприклад, під час тренувань. Тому іноді може знадобитися повторне нанесення антиперспіранту протягом дня. 

Дезодорант — що це?

Дезодорант призначений для усунення неприємного запаху. До його складу входять компоненти, які допомагають перешкоджати розмноженню патогенних мікроорганізмів, відповідальних за неприємний аромат поту. Формула цього косметичного засобу містить ароматизатори, які підтримують маскування неприємного запаху. 

Складники дезодоранту — на відміну від формули антиперспіранту — не допомагають зупинити активність потових залоз. Вони сприяють збереженню свіжості після того, як організм вже виділив речовину. 

Антиперспірант чи дезодорант — який засіб обрати?

Антиперспірант і дезодорант — це продукти, призначені для людей з різними потребами. 

  • Перший засіб використовують в разі виникнення проблеми з надмірним потовиділенням і якщо, наприклад, у стресових ситуаціях на одязі з'являються непривабливі мокрі плями. Речовини, що містяться в антиперспірантах, допоможуть зменшити потовиділення і нададуть тобі змогу почуватися впевнено за будь-яких обставин.
  • Дезодорант стане для тебе найкращим рішенням, якщо єдиною твоєю проблемою є неприємний запах поту. Його компоненти допоможуть шкірі приємно пахнути, тож ти зможеш без зайвого хвилювання вільно почуватися у натовпі. 

Варто також пам'ятати, що антиперспірант слід наносити тільки на чисту, попередньо помиту шкіру. У той час, як дезодорант можна використовувати в будь-який час доби. 

Якщо ти використовуєш дезодорант у вигляді ролика або стіку, то можеш утилізувати упаковку у звичайному пластиковому контейнері. Однак, якщо ти користуєшся спреєм, тоді відокрем кришечку та наконечник від флакона і викинь їх у пластиковий контейнер. Металеву частину упакування слід викидати у контейнер для змішаних відходів. 

Пам'ятай, що їх не можна спалювати! Дезодоранти-спреї знаходяться під тиском. Тому якщо їх піддати вогню, це може призвести до небезпечного вибуху. 

То що ти обираєш: антиперспірант чи дезодорант? Слід визначитися, який захист тобі потрібен — від поту чи запаху, — і ти з легкістю зможеш обрати для себе відповідний продукт.

pixel