Запитай в експерта

Косметика для зволоження шкіри

Кількість продуктів: 1942

Зволоження - один з основних етапів базового догляду для будь-якого типу шкіри. Всупереч схожості понять, сухість і зневоднення - не одне й те саме. Дефіцит вологи цілком може бути як у сухої, так і у жирної шкіри. Зволожена шкіра менше схильна до старіння, вона виглядає більш рівною і гладенькою. Залежно від компонентів зволожуючі засоби виконують дві функції: зволоження і утримання вологи.

При виборі продукту для зволоження необхідно відштовхуватися від потреб своєї шкіри, тобто її типу. Володарі комбінованої шкіри можуть вибирати практично будь-який засіб, керуючись власними уподобаннями і комфортом. Суха шкіра потребує інтенсивного зволоження, і їй більше підійдуть креми з щільними текстурами і олійні сироватки. Для жирної шкіри краще розглядати легкі емульсії, флюїди і гелі, щоб не перешкоджати виробленню себума. Якщо у тебе чутлива шкіра, бажано, щоб у складі були заспокійливі компоненти - наприклад, алое вера.

В інтернет-магазині cosibella.com.ua ти можеш вибрати і купити якісний зволожуючий засіб, який підійде саме твоїй шкірі.

кількість продуктів: 30/1942
pixel