Запитай в експерта

Косметика для брів

Кількість продуктів: 62

Брови обрамляють обличчя, підкреслюють очі і є неодмінним елементом повсякденного макіяжу. Їх можна природно підкреслити прозорим гелем або додати їм кольору олівцем. Перегляньте асортимент на нашому сайті!

кількість продуктів: 30/62

Косметика для макіяжу брів

Оформлення брів — дуже важливий етап у повсякденному макіяжі. Адже брови подібні до рами для картини — вони є ідеальним обрамленням для очей, підкреслюють макіяж повік і роблять погляд виразнішим. Ось чому ти не повинна забувати й про брови під час макіяжу. Для цього достатньо використовувати косметичні засоби, які представлені в нашому асортименті. Їх компоненти допоможуть тоді досягти бажаного ефекту.

Декоративна косметика для брів — яка вона існує?

Ми пропонуємо косметику з різним призначенням, таку як:

  • помади для брів — використовуються не тільки для фіксації волосків, але й для надання їм красивого кольору. Ці продукти можуть замінити олівці та гелі. Вони добре підходять для тих, хто хоче отримати швидкий і стійкий ефект;
  • гелі для брів — мають прозору формулу та упакування з пензликом. Достатньо одного дотику, аби компоненти гелю допомогли красиво оформити твої брови;
  • олівці для брів —  добре пігментовані. За допомогою них можна підкреслити форму брів та візуально додати їм об'єму;
  • мило для брів — має більш легку консистенцію, ніж звичайні гелі. Складники, що містяться в них, допомагають приборкати неслухняні волосинки і отримати природний ефект. 

Декоративна косметика для брів — що обрати?

Косметику для брів слід обирати, виходячи з твоїх потреб. Якщо у тебе густі, грубі брови, тоді краще підійде гель або помада, які допоможуть тримати волоски "під контролем". З іншого боку, тим, у кого світлі, рідкі брови, рекомендуються олівці та м'яке мило. Спробуй засоби для оформлення брів та насолоджуйся ідеальним макіяжем протягом дня.

pixel