Запитай в експерта

Спонжи для макіяжу

Кількість продуктів: 5

Спонжи для макіяжу – це альтернатива традиційним пензлям, вони полегшують щоденне нанесення макіяжу і створюють свіже та легке покриття. Важливо намочити спонж у воді перед використанням, а потім віджати надлишок. Якщо вас зацікавили ці аксесуари – обов'язково перегляньте наш асортимент!

Переваги спонжа для макіяжу

Спонж для макіяжу — зручний аксесуар, який полегшує нанесення косметики на обличчя. Він дозволяє рівномірно та без розводів розподілити косметичні засоби на шкірі, а також запобігає так званому "ефекту маски", тобто нанесенню занадто великої кількості макіяжу. Також його використання прискорює нанесення косметики, при тому, що спонж є досить м'яким та еластичним. 

Один продукт — багато застосувань

Спонжем для макіяжу можна наносити як рідку, так і пудрову косметику. Його зазвичай використовують для нанесення тональної основи, BB та CC кремів, коректорів, а також кремових контурних засобів, таких як бронзатор, рум'яна і хайлайтер. За допомогою спонжів для макіяжу продукти чудово поєднуються між собою, і ти можеш не хвилюватись про кольорові плями та напівпрозорість. 

Як користуватися спонжем для макіяжу?

Наносити макіяж за допомогою спонжа дуже просто. Спочатку намочи його у теплій воді, доки він не набрякне, а потім гарно стисни. Дуже важливо, щоб на спонжі не залишилося води, оскільки це може призвести до розтікання макіяжу по шкірі та непривабливого вигляду. Потім слід нанести декоративну косметику на верхню частину долоні та перенести її на спонж. Після цього можна переходити до нанесення косметики на обличчя. 

Правильне миття спонжа для макіяжу — гігієна перш за все

Варто мити спонж після кожного використання. Цей процес дуже важливий, оскільки він перешкоджає розмноженню бактерій на спонжі і, таким чином, запобігає їх поширенню на шкірі обличчя та виникненню висипань. Для цього можна використовувати спеціальні засоби для вмивання: олію з емульгатором, ніжний гель для обличчя або шампунь. Потрібно лише стиснути спонж і промити його під проточною водою, аж поки він не буде чистим. Після чого на деякий час відкласти його в сухе та чисте місце для висихання. 

Який спонж для макіяжу обрати?

Усі спонжі відрізняються між собою за розміром, формою та кольором. Деякі з них більш пористі, а інші менш. Найкращий спосіб, щоб обрати для себе ідеальний спонж — просто протестувати їх. Ти повинна сама відчути, що тобі найбільше підходить і який результат ти очікуєш отримати. Проте, для кращого вибору слід враховувати, що:

  • спонжі, злегка сплющені з одного боку, чудово підходять для нанесення косметики в зоні очей;
  • ті, що мають яскраво виражений "носик", відмінно впораються у важкодоступних зонах, таких як крила носа;
  • спонжі з великою площею поверхні полегшують швидке нанесення тональної основи на все обличчя;
  • ще один цікавий варіант — мініспонжі для нанесення консилера і пудри під очі.

 Абсолютно всі вищеперелічені види спонжів ти можеш знайти у нашому асортименті, більшість з них представлені в лінійці бренду Ibra.

pixel