Запитай в експерта

Аксесуари для макіяжу

Кількість продуктів: 7

Після вибору косметики настав час підібрати відповідні аксесуари. Перегляньте наш асортимент, де знайдете щипці для завивки вій та губки для макіяжу.

Аксесуари для макіяжу — як ними користуватися?

Нанесення засобів для макіяжу кінчиками пальців — звична практика. Проте так легко можна розподілити тональний крем, але не тіні, рум'яна чи бронзатор. Щоб наносити ці продукти, тобі знадобляться відповідні аксесуари. Ти можеш вибрати, наприклад:

  • пензлі — вони не тільки допоможуть тобі рівномірно нанести продукти на шкіру, але й гарно розтушувати їх, тобто змішати так, щоб між ними не було видимого переходу. Все, що тобі потрібно зробити, це занурити їх у потрібний косметичний продукт, а потім притиснути до обличчя, щоб перенести продукт на шкіру. Після цього круговими рухами потрібно розтушувати всі шари макіяжу;
  • спонж для макіяжу — дозволяє рівномірно наносити косметику з рідкою консистенцією. Перед використанням краще їх зволожити, аби збільшити об'єм. Потім просто нанеси кілька крапель засобу і втирай у шкіру масажними рухами.

Але не забувай використовувати різні аксесуари для кожного продукту. Інакше косметичні формули змішаються і це може зіпсувати результат.

Аксесуари для макіяжу — як їх чистити?

Очищення аксесуарів для макіяжу дуже важливе. Брудні пензлики та спонжі можуть містити бактерії. Їх потрапляння на шкіру часто призводить до появи проблемних ділянок, наприклад, висипань. Тому найкраще чистити всі аксесуари одразу після застосування. Для миття можна використовувати звичайне мило. Розчини його у воді і занур в цю суміш пензлі та спонжі. Через кілька хвилин промий інструменти та дай їм висохнути. 

Купуй аксесуари для макіяжу за найкращою ціною у Cosibella та нанось свій make-up як професіонал.

pixel