Запитай в експерта

Щипці для завивки вій

Кількість продуктів: 2

Якщо боретеся з неслухняними віями, вигляд яких вам не подобається навіть після нанесення туші, – спробуйте щипці для завивки. Вони допомагають підкреслити погляд, підіймають та підкручують вії. Щипці, які ми пропонуємо, зберігають цей ефект надовго!

Щипці для завивки вій — шлях до красивих підкручених вій

Щипці для завивки вій — ідеальний завершальний штрих до будь-якого макіяжу. Вони підкреслюють виразність погляду та надають йому глибини. Однак часто буває так, що вії неслухняні, прямі і не дуже помітні навіть після нанесення туші. Щипці для завивки вій — це інструмент, призначений для підкручування вій, спрямовуючи їх вгору. Це робить погляд більш відкритим та виразним.

Які ефекти створюють щипці для завивки вій?

За допомогою щипців ти можеш подарувати своїм віям нове життя і зовсім інший вигляд, адже це ідеальний спосіб досягти природного та невимушеного ефекту підкручених вій навіть без нанесення туші.

Як користуватися щипцями для завивки вій?

Перш за все, використання щипців для завивки вій повинно бути м'яким і не викликати ніякого дискомфорту. Просто помісти вії між гумовими частинами, а потім злегка натисни. Повтори цей процес кілька разів, рухаючись від коренів вій до 

кінчиків, закінчуючи на середині довжини. 

Найкращі щипці для завивки вій — зручність і безпека

Якщо ти хочеш почати користуватися щипцями для завивки вій, але не знаєш, які саме придбати, в Cosibella ти обов'язково знайдеш ідеальну модель для себе. Хороші щипчики для завивки вій повинні відповідати наступним характеристикам:

  • якість — вони повинні бути виготовлені з міцних матеріалів, які не пошкодяться під час використання;
  • зручність — бажано, щоб вони добре лежали в руці, адже це забезпечить надійність і комфорт;
  • ширина губок — кінчик щипців для завивки вій повинен накладатися на око так, щоб охопити всі вії.
pixel