Запитай в експерта

Бази під макіяж

Кількість продуктів: 21

База готує шкіру до нанесення макіяжу та продовжує його стійкість. Вона також може розгладжувати або вирівнювати колір, а для жирної шкіри створені спеціальні бази з матуючим ефектом. Перегляньте наш асортимент та продовжте стійкість вашого макіяжу! 

Що таке основа під макіяж?

База під макіяж, або праймер — це косметичний засіб, який використовують після догляду за шкірою, однак перед нанесенням тонального крему та іншої декоративної косметики. Основне завдання бази — підготувати шкіру до макіяжу, вирівнявши її текстуру. Таким чином праймери дозволяють макіяжу краще лягати та стійко триматися на шкірі, оскільки добре її зволожують, матують та освітлюють.

У магазині Cosibella ти обов'язково знайдеш найкращу основу для себе, аби твій макіяж був стійким і бездоганним. 

Навіщо використовувати базу під макіяж?

Праймер відіграє ключову роль у забезпеченні стійкості твого макіяжу протягом тривалого часу, виконуючи такі функції:

  • Підготовка шкіри до макіяжу: він зволожує та розгладжує шкіру, покращуючи текстуру обличчя. Якщо ж у тебе жирний тип шкіри, то праймери допоможуть прибрати надлишок небажаного блиску або, навпаки, додати сяйва у випадку тьмяної або зрілої шкіри.
  • Розгладжують поверхню шкіри: вони діють як філери, заповнюючи дрібні зморшки і розширені пори, роблячи їх менш помітними. Таким чином, вони також запобігають нерівномірному нанесенню тонального крему.
  • Контроль себуму: деякі тональні основи мають матуючі властивості, тому вони зменшують вироблення себуму, і макіяж не блищить під час носіння. Власниці жирної та комбінованої шкіри особливо оцінять цей ефект і їх колір обличчя довше залишатиметься свіжим. 
  • Фіксація макіяжу: завдяки праймерам тональна основа краще зливається зі шкірою і не зміщується, завдяки чому макіяж тримається довше. Це чудовий спосіб зберегти макіяж на місці під час важливої події. 

Типи основ під макіяж

В асортименті Cosibella ти знайдеш широкий вибір баз під макіяж для різних цілей. Якщо ти не знаєш, яка база під макіяж підійде саме тобі, пропонуємо дізнатися про їхні основні типи:

Зволожуючі основи

Зволожуюча база під макіяж — чудовий вибір для власниць сухої, зрілої та чутливої шкіри. Вони містять зволожувальні інгредієнти, такі як алое вера та гіалуронова кислота, які допомагають утримувати шкіру зволоженою. В результаті сухість зникає, а макіяж краще тримається і виглядає свіжіше. 

Матуючі бази

Якщо твоя шкіра схильна до надмірної жирності та блиску протягом дня, матуюча основа під макіяж буде ідеальним вибором. Вона містить інгредієнти, які зменшують виділення себуму, завдяки чому макіяж тримається довше.

Коригувальні основи

Це кольорові бази, які добре підходять для тих, хто хоче приховати недоліки, почервоніння або синці під очима. Вони ефективно вирівнюють тон шкіри, завдяки чому макіяж виглядає рівномірно. Вони також мають розгладжуючий ефект, тому тональний крем рівномірно лягає на них і добре виглядає.

pixel