Запитай в експерта

Бронзери для обличчя

Кількість продуктів: 25

Косметичний засіб, який, в залежності від тону, використовують для контурування або надання засмаги обличчю. Холодні тони бронзера моделюють, імітуючи тінь на обличчі, а теплі створюють ефект засмаглої шкіри. Бронзер може мати матовий, сатиновий або сяючий фініш і є важливим елементом для завершення макіяжу. Перегляньте наш асортимент!

Тобі подобається підкреслювати вилиці та контури обличчя? Або ж ти хочеш візуально зменшити ніс і зробити обличчя витонченішим? Залишилось лише обрати правильний бронзатор для обличчя. Бронзер — це продукт бежево-коричневого відтінку, який допомагає створити ефект легкої літньої засмаги. 

Використовуй бронзатор, щоб надати обличчю чіткий контур, підкреслити ключиці або зону декольте, а також приховати недоліки у вигляді надмірно рельєфного носу чи яскраво виражених щік. 

Бронзатори для обличчя — який обрати?

Правильний бронзатор для контурування обличчя повинен бути на 3-4 тони темніший за твою шкіру, а при нанесенні виглядати як природна засмага. Отже, якщо у тебе:

  • теплий колір обличчя, тобто твоя шкіра має злегка карамельний або оливковий відтінок, тоді обирай бронзер теплого тону, але не помаранчевий. Добре підійде косметика таких відтінків, як охра, коричневий або шоколадний. Бронзатор з освітлюючими частинками ідеально підійде для того, щоб підкреслити засмагу;
  • холодний колір обличчя, тобто злегка блакитний або порцеляновий, тоді обирай бронзер холодних тонів. Це, наприклад, злегка сірувато-коричневий відтінок, або ж близький до персикового. 

Однак колір бронзатора — це ще не все. Потрібно також звернути увагу на його структуру.

Які види бронзаторів існують?

У своєму асортименті ми пропонуємо бронзери з матовим та сяючим покриттям. Який з них обрати? Це залежить від того, з якою метою ти використовуватимеш цей продукт.

  • Для контурування обличчя найкраще підійде матовий фініш. При нанесенні на шкіру він не буде виділятися і допоможе приховати недоліки. Для контурних ліній ідеально підійде бронзатор-стік.
  • Для виділення певних ділянок тіла обирай бронзатор з оксамитовим, злегка мерехтливим покриттям із золотистими вкрапленнями, які ледь помітно виблискують на сонці. 


Вибір бронзатора онлайн — завдання непросте. Тому уважно читай описи продуктів, перш ніж приймати рішення.

pixel