Запитай в експерта

Догляд за губами

Кількість продуктів: 119

Засоби для догляду за губами призначені для живлення, регенерації, зволоження та розгладження сухих, потрісканих губ. Шкірі губ часто не приділяють належної уваги, проте регулярне відлущування та зволоження запобігає сухості шкіри, появі тріщин та обвітрювання. У нашому асортименті знайдете широкий вибір засобів для догляду за губами – бальзами, пілінги та маски!

 

кількість продуктів: 30/119

Губи не мають гідроліпідного (водно-жирового) шару і тому особливо чутливі та схильні до пересихання і подразнення. Якщо ви хочете, щоб ваші губи були м'якими, гладкими і еластичними, без сухої кутикули, яка завжди виглядає непривабливо, необхідно інвестувати в якісні засоби по догляду за губами, призначені для зволоження, живлення, розгладження і зміцнення губ. Доглянуті губи виглядають більш об'ємними, а макіяж, безумовно, краще тримається (не кажучи вже про естетичність!). Тож якщо ви регулярно наносите крем для повік і нічний крем, але забуваєте дістати й засоби для губ, важливо змінити свої звички.

Які засоби для догляду за губами обрати?

Використовуйте ніжні цукрові скраби, адаптовані для тонких губ, захисні бальзами в стіках і кремах, регенеруючі маски і зволожувальні масла. Найкраще — носити їх у сумочці, тримати на тумбочці біля ліжка і тягнутися до них якомога частіше! Після 30 років також варто звернути увагу на спеціалізовані засоби з ефектом зміцнення та протидії зморшкам. Сироватки для губ повинні бути у вашій косметичці, якщо ви почали помічати перші ознаки старіння, такі як тонкі лінії, зморшки або втрата пружності. Звертайте увагу на склад таких косметичних засобів для губ. Переконайтеся, що вони наповнені ефективними, натуральними речовинами: медом, бджолиним воском, вітамінами, рослинними екстрактами.

pixel