Запитай в експерта

Олівці для губ

Кількість продуктів: 33

Олівці допомагають точно окреслити форму губ, а також подовжують стійкість помади. Вони роблять губи оптично повнішими та виразнішими. Ними можна підвести контур або ж заповнити всю поверхню губ для довготривалого ефекту. Ознайомтеся з нашим асортиментом!

кількість продуктів: 30/33

Чи знаєш ти, що можна візуально збільшити губи та підкреслити їхній контур за допомогою лише одного косметичного засобу? Більше того, цей продукт допоможе твоїй улюбленій помаді триматися довше, ніж зазвичай. Звісно ж, мова йде про олівець для губ. 

У нашому асортименті ти знайдеш широкий вибір олівців для губ будь-якого відтінку. Наприклад нюдового, рожевого, коричневого, червоного і навіть фіолетового кольорів. Завдяки такому широкому розмаїттю ти зможеш підібрати ідеальний відтінок до твоєї помади чи блиску. 

Олівці для губ — чим вони відрізняються?

Олівці для губ, представлені в асортименті Cosibella, мають приємну гелеву текстуру. Ними можна легко створювати ідеальний контур губ, при цьому не подразнюючи ніжну шкіру. 

Крім того:

  • олівець не обсипається під час малювання, тому ти можеш не лише створити контур, а й покрити ним всі губи рівномірно — без розводів і плям;
  • текстура олівця для губ добре пігментована, тому тобі знадобиться лише кілька дотиків, аби ретельно нафарбувати губи;
  • формула містить речовини, які сприяють догляду за губами. До них належать, наприклад, рицинова олія та бджолиний віск, що живлять і зволожують шкіру. До складу олівця часто також входить ланолін, який сприяє відновленню ліпідного шару шкіри і допомагає створити оксамитову плівку на поверхні. 

Який колір олівця для губ обрати?

Ти можеш використовувати олівець для губ як з помадою, так і самостійно, залежно від твого настрою, типу зовнішності та події. 

Наприклад, якщо ти прихильниця природнього макіяжу, тоді обирай олівець, близький до кольору твоїх губ. Це чудовий спосіб делікатно їх підкреслити та зробити більш помітними. 

Якщо ти використовуєш олівець для губ разом з помадою, тоді для гарного ефекту обирай олівець схожого відтінку. Це дуже важливо! Адже, при виборі занадто темного олівця — губи виглядатимуть меншими. Занадто світлий олівець для губ, навпаки, зробить їх більш помітними. 

Якщо єдина твоя мета — візуально збільшити губи, не виглядаючи при цьому занадто яскраво, найкраще підійде олівець, що відповідає кольору твоїх губ. 

Як користуватися олівцем для губ?

За допомогою олівця для губ можна візуально вирівняти їх форму чи підкреслити контур. Використовувати цей продукт дуже легко!

  1. Намалюй хрестик під так званим "бантиком купідона" на лінії губ (або на 1-2 мм вище).
  2. Обведи кожну губу, починаючи з внутрішнього куточка. 
  3. Обережно розтушуй лінію, рухаючись до центральної точки губ. 
  4. Зафарбуй внутрішню частину губи олівцем або помадою. 
  5. За бажанням, нанеси блиск, щоб додати ефектного сяйва. 

Олівці для губ допоможуть зробити твої вуста виразними і помітними навіть здалеку. Переконайся у цьому сама!

pixel