Дізнайтеся більше про нас

Дізнайтеся більше про нас
Cosibella - більше, ніж онлайн-магазин
Cosibella народилася із палкого захоплення красою i бажання задовольнити потреби кожного любителя догляду. У світі, де темп життя постійно прискорюється, a повсякденність вимагає від нас постійного вдосконалення, догляд за собою став не тільки ритуалом краси, але i моментом відпочинку для душі та тіла.
Cosibella — це більше, ніж просто онлайн-магазин. Це місце, де кожен, незалежно від типу шкіри та індивідуальних потреб, може знайти ідеальну косметику для ceбe.
читати більше
Cosibeauty
Чому саме ми?
До нашого широкого асортиментну входять продукти популярних брендів з усього світу. Наша місія — це, перш за все, допомога у створенні свідомого та ефективного догляду, який приносить радість та помітні результати.
Завдяки збільшенню популярності наша команда динамічно розширилася. Сьогодні ми працюємо в Польщі, Україні, Словаччині, Чехії, Німеччині, Австрії, Угорщині, Румунії, Литві та Латвії. I ми не зупиняємося на досягнутому! Ми постійно розвиваємося. Нині ми команда, в якій кожен з нас займається окремим елементом процесу продажу, завдяки чому ми можемо запропонувати не тільки косметику найвищої якості, але й ефективний та швидкий сервіс.
читати більше
Cosibeauty map

відкриття магазину Cosibella

2014
2017

початок співпраці зі всесвітньовідомим брендом The Ordinary першими в Польщі

перетин магічної межі в 10 000 замовлень, відкриття українського магазину

2019
2020

відкриття чеського магазину

прем’єра власного бренду SkinTra, відкриття першого стаціонарного пункту Cosibella Corner, відкриття словацького магазину

2021
2022

відкриття німецького та угорського магазинів

відкриття литовського, австрійського та латвійського магазинів, запуск бренду HairTry

2023
2024

відкриття румунського магазину

Наші цінності
Ми в Cosibella віримо, що ключ до успіху лежить в наших фундаментальних цінностях, які формують кожен аспект нашої діяльності. Перш за все, ми зосереджені на співпраці — ми розуміємо, що тільки завдяки командній роботі та взаємній підтримці ми можемо досягти наших цілей i виправдати очікування наших клієнтів по всьому світу. Ми вважаємо чесність i відкрите спілкування основою для побудови довготривалих відносин як всередині організації, так i з нашими партнерами та клієнтами. Ми віримо, що прозорість y діях та відкритість до спілкування є необхідними для взаєморозуміння.
Екологія не менш важлива для нас. У нашому асортименті переважають екологічні продукти, i в нашій щоденній роботі ми прагнемо мінімізувати наш негативний вплив на планету. Завдяки цим цінностям Cosibella не тільки пропонує високоякісну косметику, але й робить свій внесок у побудову кращого майбутнього.
читати більше
ПЕРЕГЛЯНУТИ
Cosibeauty
Наші власні бренди
У нашому асортименті ми також пропонуємо власні бренди, які створюють наші косметологи. Це наша гордість, бо ми знаємо, що ці продукти — результат нашого палкого захоплення, знань та досвіду.
З-під нашого крила на світ з’явилися SkinTra (для догляду за обличчям) та HairTry (для догляду за волоссям). Ми запрошуємо вас познайомитися з нашими продуктами й здійснити унікальну подорожу y світ догляду разом з нами.
читати більше
ПЕРЕГЛЯНУТИ
Cosibeauty Skintra
pixel