Олії та баттери для тіла

Кількість продуктів: 54

Олії та баттери для тіла — це продукти з насиченою текстурою, які мають живильну, та регенерувальну дію. Додатково вони захищають шкіру від втрати води, таким чином утримуючи вологу. У нашому асортименті ви знайдете багато натуральних олій та баттерів для тіла, обов'язково перегляньте!

 

кількість продуктів: 30/54

Олії для тіла підтримують природний процес регенерації шкіри, пом'якшують і зволожують її. Цей натуральний косметичний засіб має м'яку дію і підходить для масажу тіла, як альтернатива або додатковий інгредієнт до нічних кремів, як доповнення до ванн або в догляді за волоссям. В інтернет-магазині cosibella.com.ua ви знайдете оригінальні, 100% натуральні олії для тіла відомих брендів, таких як Mohani або Natural Secrets.

Натуральні олії для тіла

Відкрийте для себе унікальні властивості натуральних олій, виготовлених з насіння малини, бавовни, опунції або арганового насіння. Обирайте продукт, що відповідає вашим конкретним потребам. У нашому асортименті ви знайдете різноманітні олії для тіла, масажні олії, олії для шкіри голови та волосся, серед яких олії з інтенсивними зволожуючими властивостями, що підтримують процеси регенерації, омолоджуючі, протизапальні, розгладжуючі, що надають здоровий блиск і більший об'єм волоссю, зміцнюючі та олії, що захищають і запобігають втраті необхідних речовин з поверхні шкіри. Натуральна олія для тіла підходить для щоденного використання: для догляду за тілом, релаксації, теплого масажу або ванни.

Органічні олії для тіла, виготовлені з натуральних рослинних компонентів, мають багато позитивних властивостей: вони допомагають доглядати за шкірою і забезпечують їй достатнє зволоження. Завдяки цьому шкіра виглядає молодшою. У нашому інтернет-магазині ви також знайдете натуральні засоби для тіла, включаючи скраби, бальзами, масла та креми. Ознайомтеся з нашим повним асортиментом в окремих вкладках. Ви обов'язково знайдете там щось цікаве!

pixel