Співпраця з нами!

Ти - той, хто повинен приєднатися до нас!

Якщо Ти тут, то безперечно ставиш розвиток на перше місце. Тобі не чужі складні виклики, любиш проявляти себе в нових ситуаціях, і найголовніше - у Тебе є бажання набувати нові знання.

Ми цінуємо в людях передусім цілеспрямованість і винахідливість. Ми хочемо, щоб в нашій команді працювали люди, які самі шукають рішення, пропонують безліч креативних ідей і прагнуть розвиватися.

Тут точно немає місця нудьзі - постійні проекти, нові рішення і тисячі змін. Не віриш? Ось твій шанс спробувати і переконатись в цьому!
У якій команді Ти хочеш працювати?
ФОТО І ГРАФІКА
Самий креативний відділ в нашій компанії - саме тут ми створюємо все, що робить наші ЗМІ цікавими, барвистими і унікальними. Тут ми створюємо банери для блогів і реклами, пек-шоти, зображення для соціальних мереж, графічний дизайн для електронних книг та інше.

У Тебе є естетичне почуття, тисяча ідей для ідеальної фотографії і Ти знаєш Adobe Photoshop напам'ять? Нечистий фон на пек-шотах видно здалека, а може, типографика - Твоє друге ім'я? Тоді Ти - той, на кого ми чекаємо!
Подати заявку
КОСМЕТОЛОГИ
Це відділ, без якого не було б консультацій і допомоги нашим клієнтам. Без косметологів не було б унікальних і достовірних описів продукції, а консультації, детальні описи косметики, цінний контент в соціальних ме

Ти косметолог і любиш консультувати інших по косметиці, а також знаєш склади INCI? Чи Ти почуваєш себе комфортно перед камерою або любиш писати статті? Тоді ця пропозиція сам для Тебе!
Подати заявку
МАРКЕТИНГ
Пропозиції для клієнтів, асортиментні акції, ведення соціальних мереж, розсилка новин і блог компанії, а також реклама, що персоналізуються, SEO і багато іншого - ось чим ми займаємося у сфері маркетингу. Це відділ, де ми створюємо наш бренд. Знаєш, що тут немає часу для нудьги. У тебе мільйон креативних ідей в хвилину, Ти обожнюєш маркетинг і конкуренцію? Чи знаєш Ти, як оволодіти серцем наших клієнтів і завоювати їх довіру? Тоді ми впевнені, що Ти знайдете тут своє місце!
Подати заявку
АДМІНІСТРАЦІЯ
Те, що нас оточує, безпосередньо впливає на нашу продуктивність, функціональність і роботу. У цьому відділі працюють ті, хто піклується про те, щоб кожен співробітник був забезпечений необхідними інструментами для виконання своєї роботи.

Тут важливі незалежність, хороша організація і, передусім, гарний настрій! Ти любиш керувати обслуговуванням пошти, офісом зі сторони обладнання і ненавидиш неорганізованість? Наш відділ чекає на Тебе!
Подати заявку
БУХГАЛТЕРІЯ
Таблиці, малюнки і закладка Excel, що не закривається, - цей розділ тримає у своїх лещатах все, що пов'язано з фінансами. Якщо Ти впевнена/ий в собі, а математика була Твоїм улюбленим предметом в шкільні роки, то в нас є місце для Тебе!
Подати заявку
IT
HTML, CSS або JavaScript - хто, окрім ІТ- спеціалістів, знає їх напам'ять? Тут ми створюємо і розвиваємо наш сайт "За кулісами". А Ти? Чи ходиш в коді і не заспокоїшся, поки не знайдеш нові і кращі рішення? Тоді розвивай і доглядай за нашим сайтом разом з нами!
Подати заявку
HR
Вони вважають, що "усе хороше починається з хорошого співробітника". Саме цей відділ приймає естафету, коли ми говоримо про управління персоналом і нарахуванні заробітної плати. HR шукає нових людей, проводить цінні тренінги для співробітників і винагороджує кращих. Якщо ти тут, то напевно прекрасно ладнаєш з людьми і добре знаєш, як управляти людськими ресурсами. Тоді обов'язково приєднуйся до нашої команди!
Подати заявку
ОБСЛУГОВУВАННЯ КЛІЄНТА
Вони стоятимуть на голові тільки для того, щоб клієнт отримав задовільну відповідь якнайшвидше. Це відділ, який неймовірно піклується про наших клієнтів і хороші стосунки з ними. Якщо ти теж орієнтована/ий на вирішення проблем і піклуєшся про задоволення потреб клієнтів, приєднуйся до нашої команди!
Подати заявку
E-COMMERCE
Електронна комерція - це зовсім інший світ. Тут ми вивчаємо кількісні і якісні потреби наших клієнтів, відстежуємо шлях клієнта і аналізуємо детальні дані. Якщо UX Research, Google Analytics, Google Search Console і багато іншого входить в коло твоїх інтересів, спробуй свої сили в нашій команді!
Подати заявку
КОМЕРЦІЙНИЙ ВІДДІЛ
Продукт - з цього все розпочинається. Це те, що створює інтерес клієнтів і сприяє продажам. Якщо ти вмієш аналізувати ринок, перевіряти продажі і робити висновки, а Excel постійно знаходиться у вікні твого браузеру, приєднуйся до нашого відділу продажів!
Подати заявку
СКЛАД
Екологічність і експрес-доставка - наші головні цінності. Склад - це місце, без якого магазин не зміг би функціонувати. Пакування посилок в спокійній обстановці, наклеювання наклейок на продукти і перевірка кількості косметики - ось ті обов'язки, які на тебе чекають. Якщо у тебе є енергія і тобі подобається працювати в команді, звернись до нас!
Подати заявку
pixel