Запитай в експерта

Пілінги та скраби для тіла

Кількість продуктів: 32

Позбавтеся від мертвих клітин епідермісу та стимулюйте кровообіг за допомогою пілінгів і скрабів для тіла з відлущувальними властивостями! Вони додатково можуть містити активні компоненти, які будуть живити шкіру і залишати на її поверхні легку плівку. Відновіть гладкість та еластичність шкіри за допомогою пілінгу чи скрабу для тіла!

 

кількість продуктів: 30/32

Шкіра — найбільший орган в організмі людини. Вона має дивовижну здатність до самооновлення. Для повного відновлення шкіри потрібно близько 30 днів. Цей процес можна прискорити, наприклад, використовуючи скраби для тіла. Це засоби з компонентами, які сприяють відлущуванню відмерлих клітин епідермісу, тобто ексфоліації. Вони стимулюють клітини шкіри оновлюватися до того, як закінчиться їх природний цикл відлущування. І також вони допомагають розкрити новий шар епідермісу, який є м'яким, еластичним і молодим на вигляд.

Формула скрабів для тіла заснована на частинках, які, подібно тертці, сприяють видаленню відмерлих клітин епідермісу. Це допомагає миттєво розкрити його новий шар. Продукція такого типу може містити:

  • кристали морської солі,
  • кристали цукру,
  • кавові зерна,
  • мелене насіння фруктів,
  • морський пісок.

Механічні скраби для тіла можна розділити на грубозернисті і дрібнозернисті. Перші мають великі зерна, які допомагають енергійно протирати шкіру. Друга група косметичних засобів має більш тонкий склад. Вони призначені для використання на більш м'яких частинах тіла, таких як обличчя. Ефект від використання механічних скрабів залежить від розміру абразивних частинок, а також від того, наскільки сильно розтирається тіло.

Скраби для тіла - що в них міститься?

Інгредієнти, що безпосередньо сприяють відлущуванню відмерлих клітин епідермісу, — не єдині інгредієнти, що містяться в наших скрабах для тіла. Окрім цього, вони також містять:

  1. Базові рослинні олії, такі як оливкова, соняшникова або олія малинових кісточок - вони допомагають змащувати, пом'якшувати і розгладжувати шкіру. Вони також підтримують процеси, які запобігають надмірній втраті води з епідермісу;
  2. Вітаміни, такі як Е - антиоксидант, який допомагає захистити клітини від руйнівного впливу вільних радикалів, відповідальних за більш швидке старіння шкіри;
  3. Додаткові рослинні олії, наприклад, олія ши - сприяє заспокоєнню подразнення і регенерації епідермісу.

Інші активні компоненти підтримують процеси, які запобігають відчуттю стягнутості та пошкодженню шкіри, спричиненому фруктовими кислотами або абразивними частинками. Вони допомагають отримати м'яку, гладку і еластичну шкіру.

Пам'ятайте! Не використовуйте скраби занадто часто, оскільки це може призвести до підвищеної чутливості шкіри. Найкраще проводити процедуру 1-2 рази на тиждень або рідше, якщо це рекомендовано виробником. Обирайте пілінг, який відповідає вашим потребам, і доглядайте за шкірою комплексно.

pixel