Запитай в експерта

SkinTra

Кількість продуктів: 32

Hаш польський бренд доглядової косметики створений спільно з косметологами Cosibellа, які, завдяки роботі з клієнтами, досконало знають потреби їх шкіри. Формули продуктів не мають обмежень за статтю чи за віком, а орієнтовані на конкретну проблему шкіри та різноспрямованість дії. Використовуючи нашу продукцію в домашньому догляді, можна досягти результатів як після косметологічних процедур. Ми регулярно отримуємо позитивні відгуки від любителів бренду Skintra щодо його результативності. Крім того, наш бренд співпрацює з фондом "Ліс назавжди". Це означає, що на кожен вироблений нами продукт буде висаджено 0,5 м² лісу. Піклуючись про свою шкіру, ви можете подбати і про навколишнє середовище. Почніть знайомство з брендом та прочитайте наш блог про косметику SkinTra під лупою, щоб дізнатися більше!

Продукція SkinTra не тестується і ніколи не тестувалася на тваринах. Перегляньте заяву бренду за посиланням.

кількість продуктів: 30/32
SkinTra - це польський бренд доглядової косметики, який створив засновник нашого магазину Cosibella - Януш Лісс. Робота над створенням власної косметики почалася в 2020 році під керівництвом косметолога і керівника проекту Наталії. Маючи багатий досвід спілкування з клієнтами, Наталія добре знає, з якими проблемами ми стикаємося і в яку косметику потребуємо.

SkinTra (Skin Transformation) - це косметика для всіх

Головні особливості продуктів SkinTra: поєднання технологій і природи при розробці формул, прості склади, відсутність ароматизаторів і, найголовніше, висока концентрація активних компонентів (ретиналь, вітамін С, кислоти та інші). Бренд також дотримується принципу "низька ціна та висока якість". Косметика SkinTra прагне бути доступною для всіх і кожному продемонструвати свою ефективність. Купити засоби SkinTra, а також дізнатися всю детальну інформацію про кожен з них можна на сайті Cosibella.com.ua.
pixel