Запитай в експерта

Pyunkang Yul

Кількість продуктів: 56

Корейський бренд Pyunkang Yul робить акцент на мінімалізмі та регенерації у догляді. Допомагає шкірі у боротьбі з впливом негативних факторів навколишнього середовища, а засоби призначені для чутливої, подразненної, проблемної шкіри. Формули бренду не містять безліч зайвих компонентів і основані на екстрактах, які приносять шкірі полегшення та комфорт. Ознайомтеся з асортиментом бренду та виберіть засіб для себе!

кількість продуктів: 30/56

Pyunkang Yul - це корейський косметичний бренд, заснований лікарем Seo Hyoseok знаменитої клініки Pyunkang. Вона вважається однією з кращих клінік природної медицини в Кореї. Лікар багато спілкувався з пацієнтами і побачив, що більшість страждає від проблем зі шкірою. У 70-х він створив свої перші лікувальні та доглядові дерматологічні засоби. Бренд виробляє тільки натуральну косметику, яка має лаконічні склади (від 5 до 15 активних компонентів).

Косметика Pyunkang Yul для чутливої та проблемної шкіри

Формули засобів спеціально розроблено так, щоб не подразнювати чутливу або схильну до алергії шкіру. Продукти не містять синтетичних ароматизаторів, спиртів, силіконів та інших шкідливих речовин. Головний принцип Pyunkang Yul - це безпечні компоненти у високій концентрації. Саме тому вони також ефективні в боротьбі з акне, а багато засобів безпосередньо призначені для проблемної шкіри.

На сайті Cosibella.com.ua ти можеш придбати оригінальні продукти Pyunkang Yul.

pixel